Sayfa 600/746 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 4,793 - 4,800 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Ben kanala uygun çimentoyu üreten Nuh diye biliyorum ama bir başlasa proje bütün çimentolar ekmek yer ordan, bizim artımız üstüne ihracat.
    doğrudur ama reis kanal ist deyince hemen akcansaya atladım sükür iyi kazandırdı. ardından birde ihlgm patlattık. sıra körfez gyo da.

bu üç kağıt direk etkileniyo. ve piyasa da böyle bi algı oluştu.

nuh zaten çimentonun kralı. kardeşim bucimde çalıştığı halde full nuh aldı. süper ötesi satışlar diyo..

Ekin biçe biçe deste olur, borsacı çarpıla çarpıla usta olur
    Burada yer alan görüş ve öneriler kişisel fikirlerimi içeriyor olup yatırım tavsiyesine girmez. Bu uyarıyı dikkate almanızı rica ederim.

3. 41 kere maşallah

Ulen Ak Yatırım, sana ne söylesem hak ediyorsun. Hisse kafayı kaldırıyor ortaya çıkıyorsun, ne kadar tez canlı bir tipsin. Birgünde rahat bırak tahtayı.
    Ekin biçe biçe deste olur, borsacı çarpıla çarpıla usta olur
    Burada yer alan görüş ve öneriler kişisel fikirlerimi içeriyor olup yatırım tavsiyesine girmez. Bu uyarıyı dikkate almanızı rica ederim.

5. Fincan kulp demiştim, 30-39 hareketinin sonucu 39+9=48 ler olması gerek, izleyelim bakalım.

6.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Fincan kulp demiştim, 30-39 hareketinin sonucu 39+9=48 ler olması gerek, izleyelim bakalım.
    Izleyelim bakalım.... YTD... Yatırım Tavsiyesi Değildir....

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by erdem16 Yazıyı Oku
    Izleyelim bakalım.... YTD... Yatırım Tavsiyesi Değildir....

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aslında temelciyim, tekniğe pek bakmam ama biraz bunun üzerinede yoğunlaşmak gerek sanırım, bazı formasyonlar bariz görünüyor ve çoğuda çalışıyor 😀

8.  Alıntı Originally Posted by Oğuz Çelikdemir Yazıyı Oku
    Ulen Ak Yatırım, sana ne söylesem hak ediyorsun. Hisse kafayı kaldırıyor ortaya çıkıyorsun, ne kadar tez canlı bir tipsin. Birgünde rahat bırak tahtayı.
    Nuh tufanı başladı, Ak Yatırım sele kapılıp gitti sanırım 😀

Sayfa 600/746 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •