Sayfa 240/746 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340740 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Bir ton çimento toptan fiyatı 280 lira demekki, vay be yapılmaz bu iş, boşa hamallık, bunun birde taşıma maliyeti var, neyseki bizim limanımız var
    Birde bu fiyatlara kdv dahil. Yurt içinde nakliyeyi alıcı üstlenir. Son yıllarda inşaat maliyetlerinde değeri en az artan kalemler çimento ve beton.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Bir ton çimento toptan fiyatı 280 lira demekki, vay be yapılmaz bu iş, boşa hamallık, bunun birde taşıma maliyeti var, neyseki bizim limanımız var
    fabrika çıkış fiyatı
    190 tl 1 metreküp betonun fiyatı.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

3. Arkadaşlar bu hesaplar iyi güzel de.. Hissenin ederini bunlar mı belirliyor. Yoksa geriye doğru bak.. Hisse 10 yıldır aynı yerlerde. Her sene aynı satış kar VS mi oldu. Mesele bu kalemlerde değil bence. Hisseyi bu i... Ler baskı altında tutuyor. Endekse göre de düşür meye düşürüyorlar ama yükselmeye gelince 12 yi göstermiyorlar. İsteseler şu koşullarda bile hisseyi yukarı çekerler. Gayet de güzel haber VS bulurlar..

Enflasyon kadar yükselsin. Istikrarlı temettü versin.

Portföyde bir miktar bulunsun.
    Diye aldım.
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

5. Temettünü alırsın hocam. Bu sene bile verdiler. İstikrarlı bir şekilde veriyor. Çünkü onların işine geliyor. Yoksa temettü de bile i... lik yaparlardı. 150 milyon kar etti 100 milyonunu temettü verdiler. (aldılar) teyfik ten sonra temettü daha iyi oranlarda verildi. Bunun altında da bir hesap vardır ya..

Forumdan bir arkadaşın blog yazısından alıntılanarak hisse başlıklarında paylaşılmıştır. Kendisinin eline sağlık. (Son güncellenmiş hali)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    fabrika çıkış fiyatı
    190 tl 1 metreküp betonun fiyatı.
    Kılçıksız % 15 kar.

8. hayirli aksamlar herkese
    15 bin lot arasi alip min. 5 sene beklemeyi düsünuyorum hisse hakkinda detayli bilgi sahibi olan bir arkadas yanitlayabilir mi gecen yillara

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 240/746 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •