Sayfa 145/221 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195 ... SonSon
Arama sonucu : 1766 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

1. Şirketimizin Yönetim Kurulu bu günkü toplantısında,

1) Esas Sözleşmemizin 6. maddesinin Yönetim Kurulumuza verdiği yetkiye dayanarak, 27.000.000 TL olan Şirketimizin çıkarılmış sermayesinin 100.000.000 Türk Lirası kayıtlı sermaye tavanı içerisinde, 27.000.000 TL nakit sermaye artırımı yapılması yoluyla, %100 oranında artırılarak 54.000.000 TL'ye yükseltilmesine;

2) Artırılan 27.000.000 TL'lik sermayeyi temsil eden 1 TL nominal değerli 27.000.000 adet borsada işlem görecek nitelikteki payın hamiline yazılı olarak ihracına; ortakların yeni pay alma haklarında herhangi bir kısıtlama yapılmamasına ve yeni pay alma haklarının 1 Türk Lirası nominal değerli her bir pay için 1 Türk Lirası fiyattan kullandırılmasına;

3) Yeni pay alma haklarının kullanım süresinin 15 gün olarak belirlenmesine; bu sürenin son gününün resmi tatile rastlaması halinde, yeni pay alma hakkı kullanım süresinin, izleyen ilk iş günü akşamı sona ermesine;

4) Yeni pay alma haklarının kullanılmasından sonra kalan payların 2 iş günü süreyle Borsa İstanbul A.Ş.'de nominal bedelin altında olmamak kaydıyla Pay Piyasasında oluşacak fiyattan halka arz edilmesine;

5) Halka arzdan sonra satılmayan payların Pay Tebliği (VII-128.1)'nin 25.1(a) maddesi uyarınca 6 iş günü içinde iptal edilmesine;

6) Şirketin çıkarılmış sermayesinin 54.000.000 TL'ye yükseltilmesi için Sermaye Piyasası Kurulu ve sair kurum ve kuruluşlar nezdinde gerekli tüm işlemlerin yapılmasına,

pamuk eller cebe... klasik rızza hareketleri parasız kalmış, kredi kapatacakmış ıvır zıvır para lazıım diyor..ytd

2. Bedelli artırımı istiyor manyak gördüm de Riza gibisini görmedim

3.  Alıntı Originally Posted by carbon Yazıyı Oku
    Bedelli artırımı istiyor manyak gördüm de Riza gibisini görmedim
    su durumda rizaya spk izin vermez bedelliye,isterse batsın, kesin net diyorum, toplayamiyor buralardan,korkutup toplamak için başvuru yapiyor, oda biliyor kesin kes kabul etmeyecek spk.

4. Ben nigbascilara bugün katildim, bakalım rıza aldık diye dusurecekmi yoksa cikaracakmi, çok değil 20 bin lot aldım. Uzuncuyum. Ama kısa vadede 1 ustu artik çok zor, hisse 80 kuruş ile 95 kuruş arası gider gelir sanırım bir zaman.rıza dağıttı mali iyice bakalım , düşürürse 80 altınada alırım bir o kadar.

5.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    Ben nigbascilara bugün katildim, bakalım rıza aldık diye dusurecekmi yoksa cikaracakmi, çok değil 20 bin lot aldım. Uzuncuyum. Ama kısa vadede 1 ustu artik çok zor, hisse 80 kuruş ile 95 kuruş arası gider gelir sanırım bir zaman.rıza dağıttı mali iyice bakalım , düşürürse 80 altınada alırım bir o kadar.
    spk nın bu bedelliyi onaylamaması için bir neden yok....
    bu arada rızza ile ugrasılmaz... 3 oyuncagı zaten var diğer bazı şirketler ile de oynuyor... kafasını bozar inatlaşırsanız 5 yıl 0,5 de süründürür nibası... haberiniz olsun... ytd

6.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    spk nın bu bedelliyi onaylamaması için bir neden yok....
    bu arada rızza ile ugrasılmaz... 3 oyuncagı zaten var diğer bazı şirketler ile de oynuyor... kafasını bozar inatlaşırsanız 5 yıl 0,5 de süründürür nibası... haberiniz olsun... ytd
    Onaylamamasi icin tek sebep var o da sicili bozuk patron Rıza..evet istese 0.50 lerde veya bi fiyatlarda hic umursamadan surundurebilir bu hareketli ortamlarda ve paraya ihtiyacı olduğu çok belli Rizanin.. biraz zor yapar gibi mutlaka gel gel yapmak icin bir hareket yapacak gibi

7.  Alıntı Originally Posted by carbon Yazıyı Oku
    Onaylamamasi icin tek sebep var o da sicili bozuk patron Rıza..evet istese 0.50 lerde veya bi fiyatlarda hic umursamadan surundurebilir bu hareketli ortamlarda ve paraya ihtiyacı olduğu çok belli Rizanin.. biraz zor yapar gibi mutlaka gel gel yapmak icin bir hareket yapacak gibi
    100 bin lot daha alacağım, 82 kuruş ile 70 kuruş arasinda

8. 10 yıldır takip ederim , Arızanın en onemli ozelliği surekli ky yi ters koseye yatarması.. bu tahta gidecek denip ky sayısının fazla oldugu hic bir tahtayı goturdugunu gormedim... asagı basıp yıllarca surundurmustur.. supriz yapıp yarın adese usak ı goturse hiç sasırmam. Adamın oyuncagı cokk Ytd

Sayfa 145/221 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •