Sayfa 181/221 İlkİlk ... 81131171179180181182183191 ... SonSon
Arama sonucu : 1766 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

1. Umarım icinde ky yoktur... bu seref yoksunlarını aslında tamamen borsadan cıkarmalı bütün firmalarını bu adam her seferinde aynısını yapıyor firmaları borç icinde yüzdürür kendi lüksünden vazgecmez diğer tahtalarıda kapatmalılar bu adi herif uslancakmı sanki yine can yakacak.... icinde olanlara cok üzüldüm ama tahta sahibi beter olsun....

Niğbaş Niğde Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. (NIBAS) pay piyasasında 19.11.2018-18.01.2019 döneminde gerçekleşen olağan dışı fiyat ve miktar hareketleri nedeniyle, 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu (SPKn)’nun 1 inci maddesi çerçevesinde yatırımcıların hak ve yararlarının korunmasını teminen, 6362 sayılı SPKn’nun 101/1 maddesi ve V-101.1 sayılı Bilgi Suistimali ve Piyasa Dolandırıcılığı İncelemelerinde Uygulanacak Tedbirler Tebliği’nin 18 inci maddesinin birinci fıkrasının (ğ) bendi ve üçüncü fıkrası kapsamında;
    a) 23.01.2019 tarihli işlemlerden başlamak üzere 6 ay süre ile yatırım kuruluşlarının müşterilerinden NIBAS pay piyasasında internet üzerinden emir kabul etmelerinin yasaklanmasına,
    b) 18.01.2019 tarihi gün sonu itibarıyla mülkiyetinde toplam sermayeye oranı %5 ve üzerinde NIBAS payı bulunduran gerçek ve tüzel kişilerin 22.01.2019 tarihi itibarıyla mülkiyetinde bulunan NIBAS paylarının 6 ay boyunca borsada satışa konu edilememesine
    karar verilmiştir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Bir şekilde taban olması gerekiyordu,spk imdada yetişti,gözüaydın olsun patronun

4. Alıntı yapmayı beceremiyorum, sayfa 178 de ki yorumumu okursanız, ne kadar isabetli olduğunu göreceksiniz, herkese bol kazançlar.

5. Patronun işi bitti burda yeni oyuncak bulacak oda ieyho gibi duruyor. Insallah ky buna burdan bulaşmamıtır

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by garrett mobil Yazıyı Oku
    Patronun işi bitti burda yeni oyuncak bulacak oda ieyho gibi duruyor. Insallah ky buna burdan bulaşmamıtır

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hadi inşaallah ben şahsen holdingin 7 sene dir 0.40 tl de gittikten sonra,şimdilerde 0,70 tl olması hiçte normal değil bence çok daha iyi yerlerde olması gerekir.

7. Acaba bu Adam bu kadar acemimide isi bitti
    Yapilan islemlerin sonucunu bildiginden eminim hissede ky yoktu olanda döküldü acikcilar iyi avlandi dün hala temerrüt alimlari vardi bu hissenin nereye gidecegini Bende Merak ediyom takaslari yapistirabilirmisiniz ?

KAP :

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, NIBAS.E payı 25/01/2019 tarihli işlemlerden (seans başından) 08/02/2019 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar tek fiyat işlem yöntemi ile işlem görecektir.
    VBTS kapsamında NIBAS.E paylarında uygulanmakta olan açığa satış ve kredili işlem yasağı ve brüt takas uygulaması ise tek fiyat işlem yöntemi ile birlikte 08/01/2019 tarihine (seans sonuna) kadar devam edecektir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 181/221 İlkİlk ... 81131171179180181182183191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •