Sayfa 345/799 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Deterjan 2019/12 bilançosunda en fazla satış geliri yaratan alandı zaten. Hem bu konuda talebin oldukça artması hem de üretim kapasitesinin biraz daha temizlik tarafına yöneltiliyor olması çok olumlu.

Son bilançodaki dağılım:

Screenshot_13.jpg

2. Burda önemli olan yurtdışı satışları devam ediyor mu ? Bunu aslında yatırımcı ilişkilerini arayarak ogrenebirliz. Benim arama imkanım yok olan var ise arayıp bilgilendirir ise sevinirim.

Bugün ku kap haberinde en azından iç piyasa ve üretimden gol yemeyecegimiz anlaşılıyor fakat ihracat kalemlerinde azalma bilançoyu olumsuz etkileyebilir.
     Alıntı Originally Posted by cgknypc Yazıyı Oku
    Deterjan 2019/12 bilançosunda en fazla satış geliri yaratan alandı zaten. Hem bu konuda talebin oldukça artması hem de üretim kapasitesinin biraz daha temizlik tarafına yöneltiliyor olması çok olumlu.

Son bilançodaki dağılım:

Screenshot_13.jpg

3. Bilanço tarihi nedir arkadaşlar ?

4. Son iki sene Nisan sonunda yollamış.

5.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Günaydın arkadaşlar
    bu gün uyuya kalmışım neler olmuş böyle habere bak hayata bak ,demekki dün 8 üzeri satamayanlar bu gün 8 üzerinden delice satmış kanaatime göre dökülen küçük yatırımcıdır ,sakla samanı gelir zamanı demişler şunun şurasında bilançoya ne kaldı iyi mal iyi para eder her zaman yeterki bilançosu güzel gelsin zaten haberdende ben onu anladım hayırlısı olsun günün sonu önemlidir
    Sana bu iş için görevlendirdiler galiba.

6.  Alıntı Originally Posted by DNZL20 Yazıyı Oku
    Sana bu iş için görevlendirdiler galiba.
    Sayın DNZL20@ öyle bir görevimiz yok borsayı sürekli canlı izleyince endekste bir aşağı bir yukarı zikzak yapınca can sıkıntısından yazıya yazılıyoruz bazen .en iyisi çıkıp bahçeye çiçeklerle uğraşayım sıkılmaktan iyidir ,zaten bizim yazmamızla hiç bir yöne gitmez piyasa paraya göre yönünü çizer ,şimdilik hoşca kalın

7. kimse kalmamış. akşam bilanço var, hiç heyecanınız yok.

Sayfa 345/799 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •