Sayfa 435/798 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 3,473 - 3,480 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Tahtacıyı kıllandırmamak lazım, bol kazançlar
    Teşekkürler

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ata31 Yazıyı Oku
    Çok sık yazan biri değilim.Siz değerli arkadaşları takip ediyor ve sizlere saygı duyuyorum.Bilmeden bir kusurumuz olduysa kusura bakmayın.Arkadaş öyle yazınca biraz alınganlık gösterdim.

sayın ata31@ sizden alıntı yapılmadıkça ortaya yazılan yazılardan alınmayın,izlediğim kadarıyla sayın gameover46 @ o yazıyı iyi niyetle yazdı kendisi burada hissemizin pozitif olması için en çok çaba sarfeden arkadaşlardan birisidir ,yazmanız iyi oldu bakın açıklama yazdık rahat olun ,zaman zaman böyle yazıları hepimiz yazarız amacımızda hisse üzerinde koruyucu olmaktan başka bir şey değil haklı olarak para yatırınca üzerine titriyoruz ,kötü algı oluşmaması için

3.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    sayın ata31@ sizden alıntı yapılmadıkça ortaya yazılan yazılardan alınmayın,izlediğim kadarıyla sayın gameover46 @ o yazıyı iyi niyetle yazdı kendisi burada hissemizin pozitif olması için en çok çaba sarfeden arkadaşlardan birisidir ,yazmanız iyi oldu bakın açıklama yazdık rahat olun ,zaman zaman böyle yazıları hepimiz yazarız amacımızda hisse üzerinde koruyucu olmaktan başka bir şey değil haklı olarak para yatırınca üzerine titriyoruz ,kötü algı oluşmaması için
    Teşekkürler kardeşim sağolasın.İyi niyetinden kesinlikle şüphem yok.Sizlerle aynı hissede olmak güven veriyor.Tekrardan teşekkür ederim.

4. Arkadaşlar çift haneli rakamlara alışma süreci diyelim

Çok hızlı cikti çok 3 11 arasi kumara dindirmezler inşallah biz yatırım yaptık şu temettü tarihini açıkla hadi bilançodan gectik o belli oldu

6. Kağıt 7,5 dan beri seri yükselişte bugunkü gevşeme sağlıklıdır bence.

7. gün..

ACSEL Solo 2020/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 1341143 Yıllık Değ%:53

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 435/798 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •