Sayfa 710/799 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720760 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 5,673 - 5,680 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    kaldır bakalım 3:45 :)
    aylar önce yine habarsız yolarımız kesişmiş hocam :)

zaten hem burası hem alarkoda kesiştiği için dedim ki " Bu adam şerbetli.. Ermiş bu adam "

Ve o gün bugündür seni takip ederim :)
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

2.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    aylar önce yine habarsız yolarımız kesişmiş hocam :)

zaten hem burası hem alarkoda kesiştiği için dedim ki " Bu adam şerbetli.. Ermiş bu adam "

Ve o gün bugündür seni takip ederim :)
    verileri takip etsekk yeter :) in vino veritas

3. Elinde Acsel gibi bir hissen varsa her an ve her tur sürprize acik olmalısın ! Tabi en onemliside sermaye artısı !...Bilanco da kısa vadeli yukumlulukler biraz can sıksada ilk evvel yeni yatırimla ilgili olumlu gelismelerin olması lazım. Sürec sanki tıkanmıs gibi..Bilgilendirme ve haberde göndermiyor sirket..Fiyatin yukselmesi icin daha cok yeni yatirimla ilgili olumlu haberlere ihtiyac var..sonra masadaki diger secenekler ki ilk sırada yuksek oranda bedelsiz ve belki bir miktarda bedelli sermaye artısı..ytd

4. Yatirimla ilgili neden olumsuz bir algi olussun? Aciklamalarda zaten hep 2022 yil sonuna kadar dendi ve daha 1 ay once tesvik icin onaylar alindi. Benim suphem yok.

Ayrica bedelsiz Turk boraasinin bug'idir. Birkac istisnai durumu olan sirket haric hicbir anlami yoktur. gorece dusuk hisse sayisiyla devam etmesini her zaman tercih ederim.

tamami kisisel goruslerim olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi icermez.

5. ve en onemlisi ; sirkete güven..inanç ısrar ve sabır !

6.  Alıntı Originally Posted by jayjaybk Yazıyı Oku
    Yatirimla ilgili neden olumsuz bir algi olussun? Aciklamalarda zaten hep 2022 yil sonuna kadar dendi ve daha 1 ay once tesvik icin onaylar alindi. Benim suphem yok.

Ayrica bedelsiz Turk boraasinin bug'idir. Birkac istisnai durumu olan sirket haric hicbir anlami yoktur. gorece dusuk hisse sayisiyla devam etmesini her zaman tercih ederim.

tamami kisisel goruslerim olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi icermez.
    Evet kıymetli kardesim ve paydasım.. Bedelsiz konusunda aslinda bende sizin gibi düsunuyorum. Ancak gelismeler ve izlenimlerim sanki o yonde..yeni yatirimla ilgili de nerdeyse yilin 8 ayi geride kalacak. 4 ay gibi bir surec var..sanki gecikme ya da aksaklık var gibi geliyor bana..selamlar..

Eveeettt kisada 47 48 ler hedefte 43 yapıp ikili dip bile yapabilir w ile yeni çıkış trendi başlatabilir şimdilik her türlü beklenti bitti iğne attı dökülme zamani

Sıradan sermaye kadar bilançolar dan bir üst kademeye geçtik fiyatta geçti ama şimdi bu sürdürebilir mi onu gorecegiz sermaye 10 olduğu sürece burada ekmek var

8. Acsel

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Eveeettt kisada 47 48 ler hedefte 43 yapıp ikili dip bile yapabilir w ile yeni çıkış trendi başlatabilir şimdilik her türlü beklenti bitti iğne attı dökülme zamani

Sıradan sermaye kadar bilançolar dan bir üst kademeye geçtik fiyatta geçti ama şimdi bu sürdürebilir mi onu gorecegiz sermaye 10 olduğu sürece burada ekmek var

Bu hissede patron ile tahtacınin oyunu mu var,bu kadar güzel kar yap ama fiyata yansimasin,kim mal acaba,yoksa amaç dökmek mi milleti acaba

Sayfa 710/799 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •