Sayfa 720/799 İlkİlk ... 220620670710718719720721722730770 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 5,753 - 5,760 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Benim bildiğim arsa yıllardır satışta ama alan kimse yok, bulunduğu yeri düşününce şaşırmıyorum. Satmaya çalışacaklarına kapasite artırsalar çoktan arsa parası çıkmıştı.

Yeni fabrika sözde bu sene sonu bitecekti, ama tek bir haber yok ortada. Burada yazılanlara göre daha başlamamış bile.

Bilançoları kar marjı ciddi şekilde baskılıyor, eur/usd aleyhimize işliyor.

Bir tek bedelsiz umudu var.

Keşke bahsettiğiniz maddeler düzgün şekilde yönetilebilseydi.

Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Sermayesinin yaklasik 15 kati degeeinde arsa , yine sermayesinin 6..7 katı degerinde yenii fabrika yatirımi , yüksek oranda sermaye artışi potansiyeli ( ki bana gore en buyuk beklenti ve her zaman masada duran ve hissenin fiyatini cok yüksek fiyatlara cekecek bir bomba ! ) iyi gelecek bilancolar..her acidan gelecek vadeden yüksek buyume potansiyeli olan bir sirket..Evet bu durumuyla gelecegin SASA sı !..Hepsi de reel seyler.. piyasa bir sekilde bunu gorecek ve degerlendirecektir . Ama simdi ama daha sonra..Erken kalkan ve sabredenler yol alacaktir mutlaka... ytd

2. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1072967

Kapasite artırımı son durum.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçer gider herkes, hikayelerdir geriye kalan...

3.  Alıntı Originally Posted by Kanal Piyasa Yazıyı Oku
    Benim bildiğim arsa yıllardır satışta ama alan kimse yok, bulunduğu yeri düşününce şaşırmıyorum. Satmaya çalışacaklarına kapasite artırsalar çoktan arsa parası çıkmıştı.

Yeni fabrika sözde bu sene sonu bitecekti, ama tek bir haber yok ortada. Burada yazılanlara göre daha başlamamış bile.

Bilançoları kar marjı ciddi şekilde baskılıyor, eur/usd aleyhimize işliyor.

Bir tek bedelsiz umudu var.

Keşke bahsettiğiniz maddeler düzgün şekilde yönetilebilseydi.
    Bugün gelen yeni fabrika yatirımı ile ilgili KAP haberi kısmen kapasite artirımı ile olumlu olsada yeni fabrika yatırımı ile ilgili gelen ( gecikmiş ) haber hic yakısmadı Acsel e . Dahası yönetime ve ceo suna ! Madem boyle bir durum var neden zamaninda aciklama yapmıyorsunuz ? Etik degil evet..Kısmen manipülasyona davetiye...
    Nasıl telafi edecekler bu durumu bakalım görelim..ytd

4. Sonucta bir iyi birde kotü haber..Bakalım hangisini satın alacak piyasa ?
    Bardagın dolu tarafını mı boş tarafını mı ?
    Agalar bu durumu bildikleri icin demekki kac gündür sattılar yukarı cekip...
    Artık top yine yönetimde ! Ne yapacaklarsa kücük yatirımci ortaklarını korumak icin patron ve yönetim yapacak yine..sorumluluk ve vebal altındalar cünkü ! Ytd

5. Denizli Sanayi Odasının raporuna göre mevcut üretim kapasitesini 13500 tondan 14700 tona çıkarmış..Mevcut tesislerle 1200 tonluk bir üretim artışı söz konusu.Yıllık kapasitesi 2500 ton olan yeni tesisin devreye alınması planlanandan 6 ay sonraya kalmış oluyor.Burda olumsuz bir durum var ancak şirket ben yatırım yapmaktan vazgeçtim demiyor yapacağım ancak devreye girmesi biraz daha zaman alacak diyor.Bu gün 18.30 da gelen KAP açıklamasından anladığım bu.

6. Spek bu haberin kokusunu almış ise bugünkü düşüş nedeni olabilir.47-54 git gelleri yerine 54-60 gitgellerine başlamaz umarım.Yarın niyetini anlarız.Bence yatırımın tamamlanması seçime geliyor olması ? BİLANÇONUN İYİ GELECEĞİ KONUSUNDA ENDİŞEM YOK.YTD
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

7. Yatirim Haziran 23'u gecmedikce kendi adima hicbir problem yok. Aciklama beklentiyi dogruladi, vazgecme vs yok ancak sarkma var. Pek sanmiyorum ama spek bunu firsat olarak gorup asagi surerse 50tl bandindan ciddi lot artiririm.

tamami kisisel goruslerim olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi icermez.

8. Dünkü kap açıklamasında, Denizli Sanayi Odası raporuna göre yıllık üretim kapasitesinin 13500 tondan 14700 tona yükseldiği bildirilmiş...
    Bu artışın nasıl sağlandığı belirtilmemiş, mevcut atıl kapasiteler veya belli iyileştirmelerle sağlanmış olabilir..
    Benim buradan anladığım, işlerin hız kesmeden ilerlediği yönünde...
    Hele ki 1200 tonluk artış katma değeri yüksek ürünlerde sağlanmışsa ne ala...
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

Sayfa 720/799 İlkİlk ... 220620670710718719720721722730770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •