Sayfa 121/799 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 961 - 968 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    bu tür şirketlerde spek yatrmcyla afedersiniz kedinin fareyle oynadığ gibi oynarlar.adamın sabrını çatlatrlar.satşlar ve alışların gerçek bir işlem lmadığ aşikardır. yoksa borçsuz karlı büyüyen şirkettir ama borsada mantk herzaman işlemiyor.
    sayın cinali, aynen kelimenin tam manasıyla sabır çatlatan bir hisse.. sizin de ifade ettiğiniz gibi borçsuz, karlı ve büyüyen bir şirket olmasa wallahi evlat olsa sevilmez.. çekiyoruz işte nazını tuzunu, umarım eskilerin dediği gibi sabırla koruk üzüm olur.. yatırım tavsiyesi değildir.

2. Ek 22940grafik eğitimi kapsamındadır. yatırım tavsiyesi içermez. bakalım yeşil çizgiden dönecek mi?

3. Çıkışa başladığı 3.4 a kadar inecek gibi duruyor sayın Yavuzay. Yükselişte yarısını çıkarmıştım. İyi de etmişim.Bu kadar sığ kağıtta çıkamıyorsun da. Böyle sığ kağıtlarda kendi çapımda yüksek hisse almazdım ama arsanın cazibesine geldik. Arsayı bize satacaklar sanki..Geçende de yazmıştım; beklenti bitti olunca benim gibi arsa için alanların satışı oluyor. Bistte malum. Bir yıl içinde gördüğü dip 2.6 lardan uzak oluşu endişelendiriyor. Hisseyi ordan maliyetlenenler dökülmeden gitmesi zor. Bistte malum zaten. Bankalarla gitti-geliyor.

4.  Alıntı Originally Posted by Ayan Yazıyı Oku
    Çıkışa başladığı 3.4 a kadar inecek gibi duruyor sayın Yavuzay. Yükselişte yarısını çıkarmıştım. İyi de etmişim.Bu kadar sığ kağıtta çıkamıyorsun da. Böyle sığ kağıtlarda kendi çapımda yüksek hisse almazdım ama arsanın cazibesine geldik. Arsayı bize satacaklar sanki..Geçende de yazmıştım; beklenti bitti olunca benim gibi arsa için alanların satışı oluyor. Bistte malum. Bir yıl içinde gördüğü dip 2.6 lardan uzak oluşu endişelendiriyor. Hisseyi ordan maliyetlenenler dökülmeden gitmesi zor. Bistte malum zaten. Bankalarla gitti-geliyor.
    wallahi imrendim size şimdi sayın Ayan, ben bunu yapamadım işte, yukarıdan yarısını verseydim çok şukela olacaktı.. kağıt hakkında şöyle böyle diyoruz ama Allah var her zaman alttan alma imkanı veren bir tekniği var.. iyi okumak lazım.. yatırım tavsiyesi değildir. zarar kol gibi zira.

aylık takas

8.  Alıntı Originally Posted by yavuzas Yazıyı Oku
    Ek 22940 bakalım yeşil çizgiden dönecek mi?
    walla döndü gibi görünüyor:bravo: bakalım çıkışa devam edecek mi? yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 121/799 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •