Sayfa 267/799 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by hayta58 Yazıyı Oku
    zaten konsolide olmayan açıklamıyor mu
    konsolitesiyok

2. arsa satılıncaya kadar beklemeye devam...

ACSEL Solo 2019/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 9305763 Yıllık Değ%:13

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Günaydın arkadaşlar
    maalesef matriks te halen veriler dokuz aylık verileri yani dün açıklanan bilanço henüz görünmüyor ,hem şirketi aradım hem matriks i düzeltilmesini talep ettim ancak saat 10,30 halen düzeltilmedi

5.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Makyaj falan yok gerçek ve harika bir bilanço, arsa olmadan bile bu kar rakamı kağıdı yeni ve yukarı bir yolculuğa çıkaracak diye düşünüyorum tüm hissedaşlara hayırlı uğurlu olsun,daha temettü var arsa var valla durum iyi allah sağlık versin şirket çalışanlarına ve çalıştıranlarına kısaca tüm emeği geçenlerede ayrıca teşekkür ederim.
    Ayrıca Şirketin 2020 yılı için %50 kapasite artırdığını unutmamak lazım

6.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Günaydın arkadaşlar
    maalesef matriks te halen veriler dokuz aylık verileri yani dün açıklanan bilanço henüz görünmüyor ,hem şirketi aradım hem matriks i düzeltilmesini talep ettim ancak saat 10,30 halen düzeltilmedi
    gerek yoktu zaten veriler 1 hafta sonra ancak güncelleme yapar

7.  Alıntı Originally Posted by kartel5 Yazıyı Oku
    gerek yoktu zaten veriler 1 hafta sonra ancak güncelleme yapar
    sayın kartel5 @diğer kağıtlarınki eğer solo değilse hep ertesi gün yansıyordu ,uyarmama rağmen garip halen 9 aylık kar gözüküyor ,acaba bilinçli yapılıp malmı toplanmak isteniyor diye aklımdan geçmiyor değil bu kar bu fiyat olmaması lazım bu karı olumlu olarak fiyatlamasını bekliyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    sayın kartel5 @diğer kağıtlarınki eğer solo değilse hep ertesi gün yansıyordu ,uyarmama rağmen garip halen 9 aylık kar gözüküyor ,acaba bilinçli yapılıp malmı toplanmak isteniyor diye aklımdan geçmiyor değil bu kar bu fiyat olmaması lazım bu karı olumlu olarak fiyatlamasını bekliyorum.
    mesaj kutuna bakarmısın

Sayfa 267/799 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •