Sayfa 132/814 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon
Arama sonucu : 6509 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    İyi birşey bence. Ama adam fabrikadan bilgi almış hamlede temininde güçlü k cekiyor diye, buda kötü birşey. 6-7 yıldır elinde tutan adama ne yapsalarda satmaz çok çok 2o-21 tl olur. O zamanda herkes mal alır o fiyata. Hisselerini satmış ve kaptırmış olur. Genel konjukturel değişikler hariç. 35 ki dereliden sonra 32 var den sonra 30-28 felan. İki tane bilanço var. 6 aylıklar hep iyi dir genellikle. Ben Yen'i mal alacak olsam asla bu kağıda bulaşmam, bulaşmamda desteksen önce almam da. Alırsamda kademeli alırım.
    Hammadde temininde zorluk çekemez zira fabrikanın ortağı Akzo Nobel dünyanın önde gelen boya ve kimyasallar hammaddesi üreticisi, burda bir artniyetlilik düşünülemez denemez. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!

2. Sizde haklısınız cok bey. Söylediğiniz mantıklı. 50 tane boya firması teminde sıkıntı çekmiyorsa bu firma hiç çekmez çekmemeli mantıken. Herneyse İster doğru olsun ister olmasın dediklerim konusunda fikrim değişmez. Bugün PGS ile uçuyordum bir ara dergiye bakayım dedim silk kat reklamı gördüm. Sevindim. Dünde sevinmiştim, bir arkadaşın bürosunda Mrshl renk skalası görmüştüm. Adamlar her yerde karşıma çıkıyor. Gel al diyor, beni diyor, bana diyor, al diyor. Ama almam desteklerden önce. Üçkağıtçı olduklarından korkuyorum, her ayak var bunlarda.

3. mareşalin kar payı vermesi veya vermemesi önemli değil mareşal ödenmiş sermayeyi yükseltme kararı almalı bunun içinde sanırım bir başvurusu olacak önemli olan sermaye arttırımı yapması tahmini söylüyorum 2016 karını da sermaye arttırımında kullanrsa 1e 15 felan olur gibime geliyor.Ama sermaye arttırımını 5 yıl daha uzatırsa işte o zaman seneler geçmek bilmez bu sermaye arttırımını en fazla kaç kez yapabilir bilen arkadaş varsa paylaşsın@@@@ my nette ki bu yazı ile ilgili yorum yapacak bi babayiğit yokmu

Yılbaşından 16 haziran cuma gününe kadar hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5.  Alıntı Originally Posted by Hamaker Yazıyı Oku
    mareşalin kar payı vermesi veya vermemesi önemli değil mareşal ödenmiş sermayeyi yükseltme kararı almalı bunun içinde sanırım bir başvurusu olacak önemli olan sermaye arttırımı yapması tahmini söylüyorum 2016 karını da sermaye arttırımında kullanrsa 1e 15 felan olur gibime geliyor.Ama sermaye arttırımını 5 yıl daha uzatırsa işte o zaman seneler geçmek bilmez bu sermaye arttırımını en fazla kaç kez yapabilir bilen arkadaş varsa paylaşsın@@@@ my nette ki bu yazı ile ilgili yorum yapacak bi babayiğit yokmu
    Bir kereye mahsus bir uzatma yapabilirdi, onuda yaptı. Babasının çiftliğimi istediği zaman yapsın, artık yapamaz.

6.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    Bir kereye mahsus bir uzatma yapabilirdi, onuda yaptı. Babasının çiftliğimi istediği zaman yapsın, artık yapamaz.
    Arşive bakarsanız şirket neden uzatma yapmış, neye dayanarak yapmış ve 5 yıllık süre ne zaman dolacak görebilirsiniz. Eğer tatmin olmazsanız şirketin yatırımcı ilişkileri departmanına sorabilirsiniz iyi bir kadın var orada cevap veriyorlar.

7. kayıtlı sermaye tavanı 20 milyon ve 2017 sonuna kadar süresi var .bu yıl bölünecek deniyor bilgisi olan

Alıntı Originally Posted by Hamaker Yazıyı Oku
    kayıtlı sermaye tavanı 20 milyon ve 2017 sonuna kadar süresi var .bu yıl bölünecek deniyor bilgisi olan
    Orasını bilemiyorum da bu adamlarda göstere göstere bedelsiz mi verecek? Bu arada nerde deniyor bu hamaker hocam?
    Son düzenleme : Cok; 20-06-2017 saat: 00:31.

Sayfa 132/814 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •