Sayfa 160/814 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260660 ... SonSon
Arama sonucu : 6509 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1. Hisse 36 dan 43.20 gider tahta kapanır. Bu da % 20 ye tekabül eder

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by devrikiki Yazıyı Oku
    İcq gibi değilim...
    Asla...

Asıl mgm21 tavrına siz nasıl sessizsiniz ona şaşıyorum...

"Akılsıza sır verme, öttürmesi için düdük verdin sanır."
    MGM21 senin buradaki ortağın ICQ nun ve patronlarının maskesini düşürdü diyemi bunu yazdın demrikiki bey. KY ile dalga geçen sizsizniz, nereden ucuza mal kaparım diye hesap yapıp her türlü numarayı çeviriyorsunuz. Sizden korkan sizin gibi olsun, uzaya gönderecem sizin gibileri. Öyle bedavaya mal yok.
    Bu mal bu dona sığmıyor artık, bunuda herkes görüyor.
    Sen bu PİCO nun laflarına kızmadın da ben aciz KY nin laflarına mı kızdın. 33-50 arası gider gelir demek dalga değilmi, kahkahalar atan, KY ye lanet olsun diyen adama birşey demedinde şimdiye kadar zavallı bana mı dedin.
    Ver 36,66 dan alayım, yukarı gidersen en yüksekten ben vereceğim biliyorsun.
    Cmbtn da da yakalım sizi, her gün orada da sağacağım sizi.

3. Yönetim Kurulu Başkanlığına Sn. Johannes Petrus Van Kesteren, Başkan Vekilliği'ne Sn.Petros Katsampouris Yönetim Kurulu üyeliklerine Sn.Dilek Tepetam , Bağımsız Üye Sn.Ayşe Çolak ve Bağımsız Üye Sn.Salim Can Karaşıklı seçilmiştir.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/619629

Gözümüz aydın... Komşi gitti nihayet. Adam geldiğinden beridir gün yüzü görmemiş zavallı KY. Akzo Nobel Hollandalı birisini (kendi adamını) şirketin YK Bsk ı yapmış. İnşallah bu gelen de Yunan gibi yapmaz bize.
    Demek ilk icraatı Solvent bazlı üretimi yurt dışına kaydırmak ve su bazlı ürünlere TR de ağırlık vermek miş.
    Bence ilk 3 günde bunu yapmışsa bu adam önümüzdeki aylar yada seneler çok şeylere gebe olacak.
    Enterasan olan şey ise 18 Temmuzda YK Bsk ı değişmiş. Haber yeni geliyor. Peki 18 Temmuzdan hemen sonra hisse fiyatı ne oldu? 36,7 den-38,1 e çıktı max.

4. Welkom op de nieuwe Manager. get beter. Ik hoop dat Akzo-Nobel-e doet niet vertrouwen van op u meer aandeelhouders van slachtoffers.

5. http://www.milliyet.com.tr/yazarlar/...ciyor-1230278/
    bu yazı da oldukça ilginç dir. Vaktiniz varsa tavsiye ederim.

BJK coccinella hocam çabuk vazgeçtin mrshl dan hisse yarışmasında listende yok

7.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    MGM21 senin buradaki ortağın ICQ nun ve patronlarının maskesini düşürdü diyemi bunu yazdın demrikiki bey. KY ile dalga geçen sizsizniz, nereden ucuza mal kaparım diye hesap yapıp her türlü numarayı çeviriyorsunuz. Sizden korkan sizin gibi olsun, uzaya gönderecem sizin gibileri. Öyle bedavaya mal yok.
    Bu mal bu dona sığmıyor artık, bunuda herkes görüyor.
    Sen bu PİCO nun laflarına kızmadın da ben aciz KY nin laflarına mı kızdın. 33-50 arası gider gelir demek dalga değilmi, kahkahalar atan, KY ye lanet olsun diyen adama birşey demedinde şimdiye kadar zavallı bana mı dedin.
    Ver 36,66 dan alayım, yukarı gidersen en yüksekten ben vereceğim biliyorsun.
    Cmbtn da da yakalım sizi, her gün orada da sağacağım sizi.
    Sayın MGM21,

Çimbetonda da malım var.
    Orada taşıdığım mal Marsalın 7 katı büyüklüğünde...

Orada 6 yıldır taşıyorum ve taşıdığım her lot için lanet ediyorum...

Orada hiç dokunmuyorum, burda 33-38-40 arası para kazanıyorum.

Oradada 33-40 arası aynı hareketi 5 yıldır yaptı..

5 yılda her 3 ayda bir 40 dan satıp 33 lerden alsaydım milyon TL'lik adamdım.

Bedelsiz sermaye hikayesine girdim çimbetona... sermayesi en düşük şirket.

Burada ise sadece 33-40 arası bulunuyorum.

İcq yu bilmem tanımam...
    Ama dediklerini yapıyorsa iyi para kazanıyordur marsaldan.

36,6 dan benim mallarımı almana gerek yok... ben duruma göre 38-40 dan satacam zaten...

Buradan sattığım bir kısım marsallarla 1,53 den beri arsandayım. Satıp alıyorum...

Zaten sattığım ve aldığım fiyatıda buraya yazıyorum. Açık ve net...

Saygılarımla

Sayfa 160/814 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260660 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •