Sayfa 172/814 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272672 ... SonSon
Arama sonucu : 6507 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

Dyo ile ne zaman eşitleniriz ıco?

2. arkadaşlar bu şirket görünümlü bakkalın yatırımcı ile ilişkilerine nasıl ulaşırız. telefonu bilen varmı

3. Bu kağıdın gidip gitmemesinin bilançonun artı (+) yada eksi (-) olmasıyla alakasının olmadığını zaten biliyoruz.

Açın daha önce zarardan kara geçtiği bilançoya bakın ve görün.

Dünya kadar zarar açıklayıp yatırımcısını ihya etmiş kağıt örnekleri dolu...

Söylemek istediklerimi anlayanlar anladı...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    "Akılsıza sır verme, öttürmesi için düdük verdin sanır."

Alıntı Originally Posted by devrikiki Yazıyı Oku
    Bu kağıdın gidip gitmemesinin bilançonun artı (+) yada eksi (-) olmasıyla alakasının olmadığını zaten biliyoruz.

Açın daha önce zarardan kara geçtiği bilançoya bakın ve görün.

Dünya kadar zarar açıklayıp yatırımcısını ihya etmiş kağıt örnekleri dolu...

Söylemek istediklerimi anlayanlar anladı...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben anlamadım açıkça yazarmısın?

Alıntı Originally Posted by mavi Yazıyı Oku
    arkadaşlar bu şirket görünümlü bakkalın yatırımcı ile ilişkilerine nasıl ulaşırız. telefonu bilen varmı
    Evet Adil Şahin'in telefonu 0532 2276037. Yatırımcı ilişkileri!

Alıntı Originally Posted by emuly Yazıyı Oku
    Merhaba,
    Çok kısa yazacağım. Raporu eksi göstermek için elinden geleni yapmışlar. Bu neden yapılır? Bilen bilir. Yatırım tavsiyesi değildir. Şahsi yorumumdur.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu peşkeş çekilmeye SPK ve Maliye nasıl göz yumuyor ona aklım bir türlü ermedi! Adamlarda herşeyi kılıfına uyduruyor delil falan yok tabi! SPK ve Maliye ne yapsın?

7.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Bu peşkeş çekilmeye SPK ve Maliye nasıl göz yumuyor ona aklım bir türlü ermedi! Adamlarda herşeyi kılıfına uyduruyor delil falan yok tabi! SPK ve Maliye ne yapsın?

türk ceza kanununda hayatın olağan akisi diye bir durum var. üretim yapan büyük bir şirket yaklaşık 20 bilançonun 10 15 tanesinde zarar diğerlerinde ise mahalle hirdavatcasi gibi kâr açıklıyor. surekli zarar eden bir bir sirket naail batmiyor. yada patronlari neden hesap sormuyor (bilincli degilse) hicbir denetleme kurumu ne pazarlama giderini ne yüksek yönetim giderini incelmiyor mu. yilda 1 tane reklam goruyorum tv.de bu mu 70 80 milyonluk pazarlama gideri. yillik 30 40 milyonluk kar acikla, duzenli kar payi dagit bak nakalim ne oluyor. bu sebepten yorumlara katilmiyorum. sanırım bu sıkıntılarımızı cimer, bimer, maliye cozecek.

03.08.2017 tarihinde bilanco açıklayan finans dışı şirketlerin hasılat değişimi :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 172/814 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •