Sayfa 193/814 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293693 ... SonSon
Arama sonucu : 6509 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1. Emuly Hocam manyağa bulaşma.

Alıntı Originally Posted by emuly Yazıyı Oku
    Hahahaha teşekkür ederim Allah seni güldürsün emi. Ama buradaki gibi yalandan güldürmesin gercek güldürsün Zihnimdeki birinci ihtimal kesinleşti. Hatta biraz daha ifşa edebilirim seni. Kesin buna verdiğin yıllar içerisinde kaçırdığın kağıtlar bu kafaya ulaşmani sağladı. Eğlenceli şey seniiiii.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Türkçe yi kullanma şekli ve insan piskolojisini anlama kabiliyetinizi tebrik etmek isterim.

Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Türkçe yi kullanma şekli ve insan piskolojisini anlama kabiliyetinizi tebrik etmek isterim.
    Boşverin siz adam her fırsatta ne varsa topluyor kardeşim ilk seans hacime bak sadece 4073 lot piyasada kağıt kalmadı

4.  Alıntı Originally Posted by emuly Yazıyı Oku
    Hahahaha teşekkür ederim Allah seni güldürsün emi. Ama buradaki gibi yalandan güldürmesin gercek güldürsün Zihnimdeki birinci ihtimal kesinleşti. Hatta biraz daha ifşa edebilirim seni. Kesin buna verdiğin yıllar içerisinde kaçırdığın kağıtlar bu kafaya ulaşmani sağladı. Eğlenceli şey seniiiii.

İfşa et hocam bende heyecanlandım şimdi
    Mesela cuma günü 35 den aldım...sırf maliyet düşürmek için 60 dan almıştım 6 sene önce ne olur daha çok beklermiyiz?
    Kap a şikayet de edelim mi yada el ele verip önümüze gelene yüz tekme mi atsak...

Pardon yine şirazemi kaybettim malum yıllar içinde kaçırdığım kağıtlar yüzünden işte...
    Özür dilerim profesör

Hahahahahahahaha.... Bugün izinliyim de biraz kafa yapıyorum kaybedenler kulübü tayfasıyla

5.  Alıntı Originally Posted by ICO Yazıyı Oku
    İfşa et hocam bende heyecanlandım şimdi
    Mesela cuma günü 35 den aldım...sırf maliyet düşürmek için 60 dan almıştım 6 sene önce ne olur daha çok beklermiyiz?
    Kap a şikayet de edelim mi yada el ele verip önümüze gelene yüz tekme mi atsak...

Pardon yine şirazemi kaybettim malum yıllar içinde kaçırdığım kağıtlar yüzünden işte...
    Özür dilerim profesör

Hahahahahahahaha.... Bugün izinliyim de biraz kafa yapıyorum kaybedenler kulübü tayfasıyla
    Içindeki kurt sana yeter daha fazla üstüne gelmeyeceğim. Buradaki arkadaşlar belki birşeyler kaybetmiştir lakin senin maddi veya manevi kaybedecek birşeyin olduğunu sanmıyorum. Maddiyatını bilmem ama manen hükümsüzsün. Bari sus da birşey sansınlar. Hükümsüz kayıp seni

Topal ördek mrshl a desteğe devam.her kademe ye destek attım.

Cmbtn zararını ikiye katlamış tavan çekiyor

8.  Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Cmbtn zararını ikiye katlamış tavan çekiyor
    Çimbeton tek seans uygulamasına geçtikten beri tavan atmadı. İlk defa %12 ye ulaştı ve devre kesici seansı durdurdu. Açıldı ve 39,52 kapadı.
    23.ünde rekabet kurumunun kararı açıklanacak. 3,5-4 milyon gibi ceza yeme ihtimali var.

Malum bu tahtayıda trade eden şahıs aynı kişi...

Yarın bakalım ne yapacak. Gecen hafta cuma günü 37,38 ve 37,40 birilerinin malları el değişti ve bugün işlem yaptırdılar.

Bu oduncunun neden akşam kapanışa doğru hep hareket yaptırdığını herşeyi bilenler açıklasın bakim...

"Akılsıza sır verme, öttürmesi için düdük verdin sanır."
    "Akılsıza sır verme, öttürmesi için düdük verdin sanır."

Sayfa 193/814 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •