Sayfa 282/814 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon
Arama sonucu : 6509 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1. Çok iyi kapadı haftaya sanki bişiler olucak asla ytd

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by ICO Yazıyı Oku
    Rüyanın devamında anlatırmısınız ona göre yorum yapıcam
    Ico çok gizemli yazı lar yazıyorsun.Adam 39.4 dan aldım ,41.1 dan sattım diyor.(yani hayali satış mı yaptı)Bence hayali değil gayet normal.Kademelerde ,zaman birimide doğruluyor.
    Son 1-1,5 aydır yeni girenler küçük küçük kar yapıp yapıp çıkıyorlar.Mrshl da böyle durumlar pek görülmezdi.Bu durum genelde dyo da olurdu.Nitekim bende dyo da defalarca girip çıktım ve her sefer inde ekmek bıraktı.Küçük küçük ekmek bırakan hisseler yavaş yavaş çıkış trend in de olduğunu gösterir.
    Büyük balinalar ı yakalamak için küçük balıklar kademe kademe ( feda edilir) yedirilir.
    SAYGILAR SEVGİLER

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1295443
    haftalık hisse yarışmamıza kurallara uygun 3 hisse seçip katılın
    1 hafta yarışalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Ico çok gizemli yazı lar yazıyorsun.Adam 39.4 dan aldım ,41.1 dan sattım diyor.(yani hayali satış mı yaptı)Bence hayali değil gayet normal.Kademelerde ,zaman birimide doğruluyor.
    Son 1-1,5 aydır yeni girenler küçük küçük kar yapıp yapıp çıkıyorlar.Mrshl da böyle durumlar pek görülmezdi.Bu durum genelde dyo da olurdu.Nitekim bende dyo da defalarca girip çıktım ve her sefer inde ekmek bıraktı.Küçük küçük ekmek bırakan hisseler yavaş yavaş çıkış trend in de olduğunu gösterir.
    Büyük balinalar ı yakalamak için küçük balıklar kademe kademe ( feda edilir) yedirilir.
    SAYGILAR SEVGİLER
    Eleman kolpanın kralını yapmış...yorgan ve açıkta kalan organ formasyonu oluşmuş...yiyenlere afiyet olsun

5.  Alıntı Originally Posted by ICO Yazıyı Oku
    Rüyanın devamında anlatırmısınız ona göre yorum yapıcam
    bak ben karımı alıp cıktım sen vidi vidiya devam et 41 gecemiyor 39 dan tekrar alırım
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

Vıdı Vıdıda üstüne yoktur

7.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Vıdı Vıdıda üstüne yoktur
    bozacının sahidi sıracı noldu ne zorunuza gitti su ico ile yoksa malı sizemi caktım kar ettim diye bozuldunuz him 39 dan alıcam 2000 lot merak etmeyin hadi size iyi suzulmeler
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

8.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    bozacının sahidi sıracı noldu ne zorunuza gitti su ico ile yoksa malı sizemi caktım kar ettim diye bozuldunuz him 39 dan alıcam 2000 lot merak etmeyin hadi size iyi suzulmeler
    Hahahahahahahaha Marshall adamı böyle şizofren yapar işte...yorganına sahip çık

Sayfa 282/814 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •