Sayfa 696/814 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon
Arama sonucu : 6509 madde; 5,561 - 5,568 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

Alıntı Originally Posted by çotanak Yazıyı Oku
    Yüzde 95 ulaşmak için patronun 3.çağrısı bekleniyor.. 40 dan 53 e çeken 53 ten nereye çeker.. İş uzamasın diye daha bonkör davranır..vardır aklında bir rakam..ama o rakamlarda kamet bağlanmaz yüzde 98 i var daha bunun.. Yani lo lo su..
    Ben lo lo sunu dinlemek için bekliyorum) Burda sabır şart başından beridir anlatmaya çalışıyorum. Ben al satçı değilim. 23 TL den UV girdim bu kağıda, 63 oldu satmadım. 30 oldu paniklemedim ve şu anda 60ı geçti.

Kottan çıkacak hissede destek direnç olarak teknik işlemez, örnekleri var inceleye bilir herkes. Teknik para ve hikayesi ile bakılırsa eyvallah. Para ve hikaye teknikte yön belirler. Mesela patron tahtadan alım yapmaya başlarsa tekniğin bir önemi kalmaz, önemli olan gideceği yeri kestirmek. Denizbankta kottan çıkma hikayesinden ötürü tahtadan alınmaya başladığında 2 TL den 22 TL ye gitmişti yanlışsam düzeltin lütfen. Direnç kısmı birden 20 leri göstermez kademeli gider onun için bana göre hikayesi önemli.

Mesela Mrshl:
    1-Kottan çıkmak istiyor (örnekleri ve mevzuatı inceleyin)

2-Yatırımı sermayesinin 4 katı (Faliyet raporlarını inceleyin, yatırımı bilmek evet önemli ama boyutunu da kestirmek gerekiyor)

3-Daha sırada yatırımları var (Solvent yatırımını yurt dışında yapacam diye milleti kandırdı ve şimdi türkiyede olacak diyor. Solvent nedir? Yatırımın büyüklüğü ne kadar olabilir? İnceleyin ama şunu bilin Solvent basit küçük bir yatırım değil. Taşlar yerine oturduğunda açıklanacak bu yatırımın boyutu ile bu yazdığımı tekrar hatırlatırım.)

4-Sahibi Akzo Nobel firması (yatırım faaliyetlerini inceleyin derim, marshall'ı neden satın aldı ve niye bu kadar yatırım yapıyor? Neden kottan çıkmak istiyor? Acaba Akzo Nobel'in avrupaya açılan yüzümü olacak, yoksa boşuna Solvent yatırımını kurmak için tekrar Türkiyede olacak demezdi gibi gibi bir sürü sorular var ve hepsi fikir sahibi olmamızı sağlar)

Al sat tut gibi yatırım tavsiyesi değildir, sadece şirketi incelemek için bilgilendirme mahiyetindedir. Saygılar.

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Spek hariç herkesin bayramını kutlarım..

3.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    Spek hariç herkesin bayramını kutlarım..
    Herşey gönlünce olsun. Iyi bayramlar...

Mutlu sağlıklı bayramlar herkese

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,382
    hem teşekurler hem tebrikler ayrıca bayramınızı kutlarım böyle bilgilendirme yapan kişilere teşekur etmek için iki kelime yazmamak benim ahlakıma uymaz günümüzde bilgi güçtü bilmek için önce araştırmak gerek araştırmış bedeva sizinle paylaşan kişilere de bir tşk çok değildir bende iki haftadır tekrar mrshal dayım yoksa şu son 20 yılda çok aldım sattım ilk aldığımda 5 li fiyatlarda idi ara ara aldım sattım şimdi bu son haberle bir miktar kalacağım
     Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku
    Ben lo lo sunu dinlemek için bekliyorum) Burda sabır şart başından beridir anlatmaya çalışıyorum. Ben al satçı değilim. 23 TL den UV girdim bu kağıda, 63 oldu satmadım. 30 oldu paniklemedim ve şu anda 60ı geçti.

Kottan çıkacak hissede destek direnç olarak teknik işlemez, örnekleri var inceleye bilir herkes. Teknik para ve hikayesi ile bakılırsa eyvallah. Para ve hikaye teknikte yön belirler. Mesela patron tahtadan alım yapmaya başlarsa tekniğin bir önemi kalmaz, önemli olan gideceği yeri kestirmek. Denizbankta kottan çıkma hikayesinden ötürü tahtadan alınmaya başladığında 2 TL den 22 TL ye gitmişti yanlışsam düzeltin lütfen. Direnç kısmı birden 20 leri göstermez kademeli gider onun için bana göre hikayesi önemli.

Mesela Mrshl:

2-Yatırımı sermayesinin 4 katı (Faliyet raporlarını inceleyin, yatırımı bilmek evet önemli ama boyutunu da kestirmek gerekiyor)

3-Daha sırada yatırımları var (Solvent yatırımını yurt dışında yapacam diye milleti kandırdı ve şimdi türkiyede olacak diyor. Solvent nedir? Yatırımın büyüklüğü ne kadar olabilir? İnceleyin ama şunu bilin Solvent basit küçük bir yatırım değil. Taşlar yerine oturduğunda açıklanacak bu yatırımın boyutu ile bu yazdığımı tekrar hatırlatırım.)

4-Sahibi Akzo Nobel firması (yatırım faaliyetlerini inceleyin derim, marshall'ı neden satın aldı ve niye bu kadar yatırım yapıyor? Neden kottan çıkmak istiyor? Acaba Akzo Nobel'in avrupaya açılan yüzümü olacak, yoksa boşuna Solvent yatırımını kurmak için tekrar Türkiyede olacak demezdi gibi gibi bir sürü sorular var ve hepsi fikir sahibi olmamızı sağlar)

Al sat tut gibi yatırım tavsiyesi değildir, sadece şirketi incelemek için bilgilendirme mahiyetindedir. Saygılar.

AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6. Şu grafa bakarmısınız.

Bunun için habere ne gerek var, Allah aşkına.

50 günlük MAV, 200 Günlükü yukarı kesmiş.

Böyle fırsat elinize 3-5 yılda bir geçer.

ve diyorki ..........125 olabilirim.

Tabi bu spekin sağı solu belli olmaz. yada az eder diyelim

Ben olsam Çmbtn daki gibi 2 haftada 100 lere getiririm. 8-9 tavanda. Oradan indi-bindiciler cesaret edemez elleşmeye.

İstersen aşşağı getir. Altınları satıp alalım 57,5 desteğinden. 42 den vs

42-37,5 kırılmadığı sürece ölüm yok bize

Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece olası senaryoları yazdım

Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    Spek hariç herkesin bayramını kutlarım..
    Spekin totişinden kan aldığımız günleri biliriz mgm21 beycim ne diyorsak o iyi bayramlar

8.  Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku

Mesela Mrshl:

Bilgilendirme için teşekkürler sayın eskidereli.
    Herkese iyi bayramlar.

Sayfa 696/814 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •