Sayfa 70/246 İlkİlk ... 2060686970717280120170 ... SonSon
Arama sonucu : 1968 madde; 553 - 560 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

Alıntı Originally Posted by naturalborn Yazıyı Oku
    Yarın ki Aslan çimento G.K. için Ben e-imza vasıtası ile oy kaydı yaptım.
    6 madde. 4 tanesi tırışka zaten,açılış kapanış vs.
    2 maddenin açıklama kısmına Şerh koyuyorum, 36,60 fiyattan ayrılma hakkımı kullanacağım" yazdım.
    "Oylarınız kaydedildi . " diyor şu anda.
    Tecrübeli arkadaşlara sorum şimdi iş bitti mi yoksa yarın da 11:00 den sonra konuya müdahil olmak gereken bir yer var mı?

**Anlaşılan 11:00 de başlıyor ise 10:00-10:55 arasında mutlaka sisteme girmek gerekli.
    Evet 10.ile 10.55 arasında tekrar girmek gerekiyor
    Toplantı başladığında burda paylaşırsanız memmun oluruz

Oylar otamatik olarak gonderilsini tıklayıp
    Toplantı salonuna girişi tiklarsan işin bitiyor bildiğim kadarıyla sonuna kadar bekleme mecburiyeti yok ama izleyin fazla uzun sürmez
    Lütfen başladığında paylaşın burada

3. genel kurul başlıyor.
    başlayınca teyit ederim.sorun yok

başladı.11.28 de
    Son düzenleme : Ufuk35; 23-03-2020 saat: 11:33.

4. oylama sonuçlandı. kabul edildi.
    hayırlı olsun .
    genel kurul bitti

5. Birlesme nezaman hocam.. takip edemedim iş grubu birleşmesine yoğunlaştık.. cimentolar Ne Zaman mardin hissesinde birleşecek tarih veli mi?

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Oylar otamatik olarak gonderilsini tıklayıp
    Toplantı salonuna girişi tiklarsan işin bitiyor bildiğim kadarıyla sonuna kadar bekleme mecburiyeti yok ama izleyin fazla uzun sürmez
    Lütfen başladığında paylaşın burada
    evet aynen o şekilde oldu. Oyak Çimento'nun ağırlıgıyla herşey kabul edildi tabi. 10 kişi ancak vardı yatırımcı olarak katılan.
    Sonuç raporuna göre 800,457 lot şerh koydu. Esasında toplantı başlamadan oradaki yatırımcının biri sordu ama cevabı tam anlayamadım. Perşembe ve Cuma günü alım yapanların durumu ne olacak? Ayrılma hakkı var mı yok mu ?
    Tahtaların halinden anlaşılan (25/3 Çarşamba günü GK sı olan Adana bugün taban oluyorsa demek ki ayrılma hakkını kaçırıyor gibi yorumluyorum .

7. Şirketimizin 24 Mart 2020 tarihinde gerçekleşeceği duyurulan Genel Kurul Toplantısı'nın Koronavirüs nedeniyle
    ertelenmesininsöz konusu olmayacağını belirtir, elektronik ortamda genel kurul toplantılarına katılım sağlanması
    yönündebir tercihte de bulunulabileceğini hatırlatmak isteriz.
    Anadolu sigorta kap. haberi

bu hafta her gün bir genel kurul var. sokağa çıkma yasagi olmadıkça cuma mardın g.k. u ile bu süreç atlatılacaktır. ardından yaklaşık bir ay ayrılma hakkı süreci nısan sonu bıtse .
    sanırım mayıs ortası gibi oyak çimento tahtası açılır.

8. sadece bugün 9 tane GK vardı .Bağfaş'ın iptali biraz münferit bir hadise oldu .Bandırma halkı çok katılım gösterirmiş
    belki onun da etkisi olmuştur ,kalabalık olacak diye.

Sayfa 70/246 İlkİlk ... 2060686970717280120170 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •