Sayfa 15/152 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 1210 madde; 113 - 120 arası.

Konu: SONME - Sönmez Filament

1. Yazık yaa,borsa 94000 olmuş , bunlar hala buralarda...

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

Hep aynı değişmiyor. 3,25 'ten gerilere salması çok kolay oluyor. Gün sonunda yine tutunamayacak galiba YTD BÜYÜK HÜSRAN

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,480
     Alıntı Originally Posted by broker_77 Yazıyı Oku
    Hep aynı değişmiyor. 3,25 'ten gerilere salması çok kolay oluyor. Gün sonunda yine tutunamayacak galiba YTD BÜYÜK HÜSRAN
    Valla benim işime geliyor,3 al 3.20 üstü postala,bu şekil 10 üzerinde çok trade yaptırdı bana...10X25=250+300=500...yani 5 tl...2'den 0.36 krş oldu bulaşmadım,oradan verdi gazı 16 üstüne attı,peşinden 3-4 arası gezeledi,o zaman bulaştım,halada o bulaşıklığım devam ediyor...esasında yeri endexse göre 4-5 arası bir yer,ama namızsızlar alıp satıyor devamlı,peşinden tekrar cuk diye 3'e oturuyor,bizde mecbur onlara uyuyoruz !!!

4. hisse tarihi bir alanda sıkışmış.
    yeşil çok önemli direnç üstü ralli bölgesi. tabiki yeşili kirmak kolay değil.
    beyaz üzerinde birazdaha güçlenmesi gerek. 3.0-10 gibi
    acaba bir olumlu haber öncesi hissemi toplanıyor?

5. 3.5 tl görmeyi bekliyordum ama endeks yürüdü,4 tlden aşağısı kurtarmaz artık...

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

6.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Valla benim işime geliyor,3 al 3.20 üstü postala,bu şekil 10 üzerinde çok trade yaptırdı bana...10X25=250+300=500...yani 5 tl...2'den 0.36 krş oldu bulaşmadım,oradan verdi gazı 16 üstüne attı,peşinden 3-4 arası gezeledi,o zaman bulaştım,halada o bulaşıklığım devam ediyor...esasında yeri endexse göre 4-5 arası bir yer,ama namızsızlar alıp satıyor devamlı,peşinden tekrar cuk diye 3'e oturuyor,bizde mecbur onlara uyuyoruz !!!
    Helal sana... Çok kurnazsın.

Sadece 2 gün arka arkaya bir kapatsa acayip dikkat çekecek. bunu yaptığında büyük gidişlerin habercisi olacak. Araya hiç kimseyi almadan gitmesi, herkesin almak için bekleyeceği ,HAYAL GİBİ ama olmayacak bir şey değil YTD

Sayfa 15/152 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •