Sayfa 93/152 İlkİlk ... 43839192939495103143 ... SonSon
Arama sonucu : 1210 madde; 737 - 744 arası.

Konu: SONME - Sönmez Filament

1. Elimizdekini ucuz kaptırdık

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Adamlar saldırmış maliyete bak

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Yüzde 20 yi kaptık yeter

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Çimentonun piyasa değeri ne eder acaba? Limanı da var. 500 milyon eder mi tamamı ? % 15 i 75 milyon eder.

6. Sayın fatihrustü , 75 milyon olursa hisse ye getirisi ne olur sizce

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by fatihrustu Yazıyı Oku
    Çimentonun piyasa değeri ne eder acaba? Limanı da var. 500 milyon eder mi tamamı ? % 15 i 75 milyon eder.
    En az 500 milyon eder ama ederine mi satarlar? Uretim kapasitesi olarak Goltas'a yakin degerler, uzerine serbest bolgede ve ihracat icin liman avantaji var.
    Ihracat kapasitesi yonunden bakilirsa alici ulke son yillarda giderek artan sekilde cimento ithal ediyor Turkiye'den. Oyak Aslan cimentoyu 130M euroya aldiginda kelepir aldik demisti yillar once.
    Tahminim 100-200 Milyon euro arasi deger adildir. Bunun payina da 70-140M TL arasi satis bedeli duser.

SNPAM sizi de çekiyor. Biz battık. İşlem hacmine bakıldığında sizin pamuğa göre çıkma ihtimaliniz daha yüksek duruyor.

Sayfa 93/152 İlkİlk ... 43839192939495103143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •