Sayfa 146/242 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196 ... SonSon
Arama sonucu : 1932 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: SNPAM - Sönmez Pamuklu

1. Bilanço ne zaman bilen varmı

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Beyler cok ciddi soyluyorum , bu kagittan 1500 TL kazandim gecen hafta ise 5 bin TL verdim. Arkadaslar nolursunuz bu pislik kagitlara
    bulasmayin ben oyle yapiyorum, bakin kagidi zararina verdikten sonra dun ve bugun iki kere daha al sat yaptim yine zararina,
    bakin arkadaslar ben tahtalari izleyen birisiyim , 2 bin lota tahammulu yok bu p.venklerin... Birakin isterse uzaya gitsin bir suru kagit var, bizler farketmeden inat ediyoruz , birakin isterse uzaya gitsin bu gibi kagitlardan para kazanmak hayal...bu gibi kagitlarin spekleri sadece ky nin parasini carcur ediyor , ky girmezse bombos tahtalar kendi alip kendi satar...Adamlar sirkete ortak aliyoruz diyor kagit %50 dusuyor Allah askina bu nasil bir istir Nacizane tavsiyem , ama yatirim tavsiyesi olarak almayin... YTD

3. kağıtta takaslara göre toparlanma devam ediyor. ama doldur boşalt yapmak içinmi yeni oyun kurmak içinmi bilinmez. bakın flap demiştim uzun orta vade için bu gün yine tavan yaptı. ve 2 ayda 5 tl den 20 tl yi gecik şu anda.. snmpa dan bunları bekliyoruz ama nerde? YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. Sonm hareketlendi

5.  Alıntı Originally Posted by fatih2501 Yazıyı Oku
    Sonm hareketlendi
    Özelden geliyormu msj fatih

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by kovkaya Yazıyı Oku
    Özelden geliyormu msj fatih

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    gelmiyor. ve gitmiyor sanırım

7.  Alıntı Originally Posted by alsater Yazıyı Oku
    Beyler cok ciddi soyluyorum , bu kagittan 1500 TL kazandim gecen hafta ise 5 bin TL verdim. Arkadaslar nolursunuz bu pislik kagitlara
    bulasmayin ben oyle yapiyorum, bakin kagidi zararina verdikten sonra dun ve bugun iki kere daha al sat yaptim yine zararina,
    bakin arkadaslar ben tahtalari izleyen birisiyim , 2 bin lota tahammulu yok bu p.venklerin... Birakin isterse uzaya gitsin bir suru kagit var, bizler farketmeden inat ediyoruz , birakin isterse uzaya gitsin bu gibi kagitlardan para kazanmak hayal...bu gibi kagitlarin spekleri sadece ky nin parasini carcur ediyor , ky girmezse bombos tahtalar kendi alip kendi satar...Adamlar sirkete ortak aliyoruz diyor kagit %50 dusuyor Allah askina bu nasil bir istir Nacizane tavsiyem , ama yatirim tavsiyesi olarak almayin... YTD
    kardeş sen beklemesini bilmiyormusun. borsa yatırım yapar beklersın. YTD dir

8. Bu sefer bu kağıtların önü açık galiba hayırlı olsun

VTR-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 146/242 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •