Sayfa 169/242 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219 ... SonSon
Arama sonucu : 1932 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: SNPAM - Sönmez Pamuklu

1. Ver aq 4.34 bk var sal aşağı o.b.ç ğu spek

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. şu an için bir beklenti kalmadı, mayısta genel kurulda bence yeni makine alımı nedeniyle kar dağıtımı yapılmayacak, snpam sönme birleşmesi, arsa satışı, sönmenin yeni faaliyet alanını belirlemesi derken yıllar geçti ancak tek bir adım atılmadı, bundan sonraki süreçte bu adım atılır mı, konu snpam ve sönme olunca pek olası değil gibi, şirket patronları çok ilgilenmiyorlar küçük yatırımcıyla, doğal olarak hisse yalnızca spek kontrolünde, yıllardır aynı taktiği yaptı, ve her seferinde uslanmaz küçük yatırımcı hisseyi alarak tokatlanmaya devam etti, bu durum bugün de böyle yarın da böyle olacak gibi, burada benim de içerisinde bulunduğum forumda yazanların hatası ise 7'li rakamlardan satmamak oldu, bir daha bu rakamları bulur mu Allah bilir, ytd.

3. kağıt takaslarda annesini sokağa atmış gibi harbiden gittikçe iğrençleşiyor. şu 6.80 kol kesme rakamımda satmadığıma köpek gibi pişmanım.

hadi bakalım annenle elele gir ne satarsan sat artık cehennemin dibine kadar yolun var. ben kağıdımı buldum. YTD
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. kağıdın oynağı hep bizemi denk geliyor? şu dohol gibi gibi bir kağıda denk gelemedik. 3 günde full tavan uyaranda yok. daha demin %3 artıda idim şimdi %5 eksiye geçtim. neyseki bol taneli bir kağıt.. verver bitmez.

5.  Alıntı Originally Posted by fatih2501 Yazıyı Oku
    şu an için bir beklenti kalmadı, mayısta genel kurulda bence yeni makine alımı nedeniyle kar dağıtımı yapılmayacak, snpam sönme birleşmesi, arsa satışı, sönmenin yeni faaliyet alanını belirlemesi derken yıllar geçti ancak tek bir adım atılmadı, bundan sonraki süreçte bu adım atılır mı, konu snpam ve sönme olunca pek olası değil gibi, şirket patronları çok ilgilenmiyorlar küçük yatırımcıyla, doğal olarak hisse yalnızca spek kontrolünde, yıllardır aynı taktiği yaptı, ve her seferinde uslanmaz küçük yatırımcı hisseyi alarak tokatlanmaya devam etti, bu durum bugün de böyle yarın da böyle olacak gibi, burada benim de içerisinde bulunduğum forumda yazanların hatası ise 7'li rakamlardan satmamak oldu, bir daha bu rakamları bulur mu Allah bilir, ytd.
    hata nın en büyüğünü kendin yapmışsın. hırsızın suçu yokmuş gibi konuşuyorsun. zamanında satsaydın kağıdın nominal değeri kadar paran olurdu. sen bi kere ky statüsünde değilsin zaten. aleni ky da suç bulduğun gibi.

6.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    hata nın en büyüğünü kendin yapmışsın. hırsızın suçu yokmuş gibi konuşuyorsun. zamanında satsaydın kağıdın nominal değeri kadar paran olurdu. sen bi kere ky statüsünde değilsin zaten. aleni ky da suç bulduğun gibi.
    Birbirine benzeyen yazılarla satmadığına pişman olmuş ruh halini bize yuklemeye çalıştığınızı düşünüyorum. Sat kurtul kardeş diyene de sen sattın mı yazmanız üzerinizdeki şüpheyi artıyor. Lütfen buna benzer yazılar yazmaya devam etmeyin

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    kusura bakmayında bu kağıtta pek bir şey bilen birileri yok hatta kitleler halinde elinde senet olanlar olabilir. günü gününe isabetli yorumlar yapıyorum. hiç ipleyen takdir eden yok. böyle yatırımcıları olan bir hissenin hareketleride aynen böyle olur.
    Günü gününe isabetli yorumunuzun linkini atarsanız, gözümden kaçmış olan yorumunuza itibari ekleyeyim

8. Ben de sayın Fatih2501 gibi düşünüyorum. Makina alımını mazaret edip temettü vermeyeceklerdir.

Bunun yanında, çimento satışının iptali, uzun vade için kötü bir şey değildir. Sonuçta bu şirketin en kar getirici kısmı orası. Sadece bilançoda henüz görülmediğinden fiyatlayamıyor.

Diğer taraftan, satış sürecinin bu kadar kısa sürede sonlandırılması, satışın da sırf mal kakalamak için yapılmış bir girişim olduğu imajını veriyor. Şimdi ise kötü haberlerle ucuza mal toplama zamanı gibi. Sürünceme aşamasında zaten bizim küçük yatırımcı pek kalmaz.

Daha önce de yazdığım gibi, ben konsolide bilanço olmasını kısa vadede pek beklemiyorum. Çünkü temettü vermek zorunda kalır ki bu da vergi vermek demektir. Ha eğer öyle bir şey olursa, bence bu satıştan haberinden daha olumlu bir haber olur

Yazdıklarım kendi fikrim olup yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 169/242 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •