Sayfa 6/91 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon
Arama sonucu : 725 madde; 41 - 48 arası.

Konu: SNKRN - Senkron Güvenlik

1.  Alıntı Originally Posted by İlhan Aslan Yazıyı Oku
    Sn Kafkas şirketi biraz inceleyin. Aslında çalıştığı alan gelişmeye çok açık ve iyi bir alan. Ve halka sanıyorum biraz yukarıdan arz edilmiş. Buna rağmen bi rçok tabela şirketine göre iyi durumda. Özellikle bu ihale yasağı kalktıktan sonra devlet ihalelerine girip başarılı çalışmalar yapar ise bence şirket çok hızlı bir şekilde büyüyebilir. Zira şirketin İnternet sitesindeki müşterilerini ve müşteri memnuniyetlerini okuyunca hiçte yabana atılacak bir firma olmadığı görülüyor. Turkcell, Akbank,Garanti bankası,Ziraat,Finansbank,İstanbul Emniyet Müdürlüğü v.b referansalar bana göre büyük referanslar. Dilerseniz siteden sizde şirket hakkında yazılanları okuyabilirsiniz. ( Heralde yalan yazılar yazmamışlardır zira şirketin resmi internet adresi ) http://www.senkronguvenlik.com.tr/anasayfa
    Hocam eski formda da değinmiştim. Bir şirkete yatırım yapacaksan önce bilançosuna bakacaksın. Hiç kıvırmadan yazıyorum. Bir şirket sermayesi kadar zarar açıklıyorsa o şirket yatırım yapılma listesinden çıkmıştır. Bu zararın mutlaka farklı gerekçelleri de vardır. Bakınız THY nerden nereye geldi. Neden çünkü sermaysesinden bile fazla zarar açıkladı. SNKRN da ise durum çok farklı. Öncelikle halka arzı çok uçuk fiyatlarda. O günün SPK sı bu şirkete bu fiyatlardan neden halka arz edilmesine izin vermiş onu bilmiyorm. Ortada büyük bir soygun var. Ayrıca Şirketin KAP a yaptığı açıklamalar gerçekten '' Gülerim ağlanacak halime '' cinsinden. Ben yatırım yapacaksam eline mendil almış Ve bir yanlışlık sonucu şirkete zarara uğratmış kişilerin bulunduğu bir yerde olmam. Yanlışlıklar olur olmaz değil. Ama telafisi zor hatalar yanlışlık değil son olur. Elimde 20 bin adet vardı. Tamamen tekniği güzel diye ldım. Ve inanın geçen ki yükselişinde zor sattım. Bu hisse 3 tl de olsa yatırımcılarına ellerindeki senetleri sattırmamak için her türlü numaralar açık. O yüzden böyle bir şirkete sırf birileri övgü yağdırıyor diye yatırım yapmam ben yapanada mani olmam. Ben sadece yatırımcıların araştırmasını istiyorum. Mali yapısı bozuk ve ihale yasağı almış bir şirket üstelik c grubu olmasıda ayrıca sıkıntıdır. Sırf ihale yasağı kalkıyor diye bu şirketin senetleri alınmaz ancak ihale yasağının kalkması ve yeni ihaleler alması güzel olur fakat satamadıkdan sonra neye yarar. Ozaman güveniyorsan alıcaksın uzun vade bekliyeceksin en azında b grubu oluncaya kadar elinde tutacaksın yoksa tamamen işkence. Ben orta ve uzun vadede yatırım yapabilmem için şirketin mali duumunu düzeltmesii beklerim. Belki ozaman yatırım yapılır. Tekniği güzel diye alıyorsam da 5000 adedi geçirmem bundan böyle. Bol kazançlar. Y.T.D.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,187
    Senkron Güvenlik'in 18 aylık kamu ihale yasağı 19 Mart'ta sona erdi
    20.03.2017, 08:47:05

Senkron Güvenlik'in 18 aylık kamu ihale yasağı 19 Mart'ta sona
    erdi.
    Şirket'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler
    verildi:
    "Şirketimizin 19.09.2015 tarihinde başlayan ve 18 ay boyunca devam
    eden kamu ihale yasağı 19.03.2017 tarihi itibariyle sona ermiştir.
    Şirketimiz bu tarihten itibaren kamu kurum ve kuruluşlarının
    düzenleyeceği ihalelere katılabilecektir."

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/593917

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey
    18 ayın Acısını çıkarır inşallah

3. Borsada "beklenti" satın alınır, bilanço berbat, dd 1'den düşük, lakinn, düzelirse zaten geçmiş olsun, alan almış satan satmıştır.

Cirosunun önemli bir bölümünü*kamudan sağlayan bir şirket söz konusu burda.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,187
     Alıntı Originally Posted by maxijazz Yazıyı Oku
    Borsada "beklenti" satın alınır, bilanço berbat, dd 1'den düşük, lakinn, düzelirse zaten geçmiş olsun, alan almış satan satmıştır.

Cirosunun önemli bir bölümünü*kamudan sağlayan bir şirket söz konusu burda.
    çok güzel demişsiniz beklentiler alınır bakın olumsuz beklenti bitti
    Senkronize olmak lazım

son bir ayda alanlar

satanlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,187
    Ihale yasağı biten kağıt böyle kolay kolay başıboş bırakılmaz bıktırma politikası desem hacim yok

Sayfa 6/91 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •