Sayfa 77/91 İlkİlk ... 2767757677787987 ... SonSon
Arama sonucu : 725 madde; 609 - 616 arası.

Konu: SNKRN - Senkron Güvenlik

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Alanya
    Gönderi
    2,958
    Blog Entries
    4
    Sabır Taşı...
    Mantık sizi A noktasından B noktasına götürür. Hayal gücü ise her yere.

KAP : Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, GYHOL.E ve SNKRN.E paylarında 11/01/2019 tarihli işlemlerden (seans başından) 25/01/2019 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Kap : Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, SNKRN.E payları 14/01/2019 tarihli işlemlerden (seans başından) 28/01/ 2019 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar tek fiyat işlem yöntemi ile işlem görecektir.
    VBTS kapsamında SNKRN.E paylarında uygulanmakta olan brüt takas uygulaması tek fiyat işlem yöntemi ile birlikte 28/01/2019 tarihine (seans sonuna) kadar devam edecektir.

Ne oluyor, hareketin sebebi nedir bilen var mı arkadaşlar ? Maliyete bile gelmedi henüz ama umutlanabilir miyiz ? Bu hainlerden kurtulma fırsatı olabilir mi ? Bilgisi olan var mı ?
    Zaman bendedir ve mekan bana emanettir..

6. Grafik atabilecek var mı?

7. SES SEDA YOK.
    Neden çıktığını bilen, açıklama yapan yok.
    Ağlayan sızlayan da yok.
    Yorum yok.

8. Spek istedi çıktı, istediği yere kadar götürür, istediği yerden indirir. Kimse bilemez. Altın bulmadı , bildiğim kadarı ile de bir iş almadı, haaaaaa alsa da buralara bu kadar çabuk gitmez. Tamamen spek.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 77/91 İlkİlk ... 2767757677787987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •