Sayfa 11/332 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 2652 madde; 81 - 88 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

Maalesef imar durumu mayıs ayı gündeminde yok aydın belediyesinin

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by sevdigim____sozler Yazıyı Oku
    500 lotunuz varsa ve %27 bedelli yaptıysa 500x27= 135 tl yatırmanız lazım.
    Ayrıca hesapta para olması yetmez, kurumunuza bir bilgilendirme yazısı yazıp "Bedelli sermaye arttırımına katılmak istediğinizi" belirtmelisiniz.
    Ve tekrar diyorum, bunlar ben veya benim gibi tanımadıklarınızdan değil, kurumunuzdan açıp öğrenmelisiniz.
    Borsa her ne kadar yatırım ortamı olsa da, en azından bilmeniz gerekenleri ezberlemeniz gereken bir platformdur.
    Bedelliye katılacağınızı bildirmezseniz kullandırtmazlar, katılıyorum.

2,02 kapatsa grafik yapıştıracaktım

Tren bu istasyona eylulden sonra ugrar.Eskiden severdim bu kagidi.Gozden dustu artik.Uzun sure kipirdamaz
    YTD

5. Bilancoyu yorumlayabilecek ustad varmi?

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

SKTAS Konsolide 2017/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -16.079.724 Ana Ortaklık Payları: -16.162.396

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Maalesef yine kur farkı tokatı yemiş şirket,,,ama bazı güzelliklerde var,,,kısa vadeli borçları bir kısmı uzun vadeliye çevrilmiş bu pozitif,,,süt işi iyi gidiyor,,önemli olan borçların nasıl kapatılacagı ki bunun için iki önemli adım atılmış vaziyette ama zamana ihtiyarc var,,grubun özkaynakları daha ziyade arazi olarak çok büyük,,söke ovasında ciddi arazi sahibi sahipler,,,fabrika arazisi imar planı değişikliği için son bürokratik engeller aşılıyor az bir zaman kaldı ,,,çiftlij yabancı ortak arayışında bu iki operasyondan biri oldumu hisse ciddi etkilenir,,,sabırlı olun,,,,tekkeyi bekleyen çorbayı içer,,,

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

8. Belediyenin İmar degisiklik kararı buyuk ihtimal mayıs ortasında(geçenlere şirkete tel açınca boyle dediler)mayıs sonu da GK var??grafik yerinde duruyor ve dikkat çekiyor??ufak bir atak aynı YUNSA gibi olabilir??kısa zamanda 1 TL fiyatı arttı??

Sayfa 11/332 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •