Sayfa 52/1023 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Türkiye ETF -4.02%

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Bir tanecikti.Protez ile bile yırtabilirim..
    tek diş impilantı çaktır
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Merkezin yarın işi çok zor. Rezerv mi eritecek faiz mi artırıcak bilemem.

bekir pakdemirli cv sinde mezun olduktan sonra ne iş yaptığı belli değil eski bakan oğlu
    turizm bakanı turizm ve seyahat şirketi sahibi
    aile bakanı vir derneğin ankara temsilcisi

ahriş harika
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
    Ekonomi bakanı kendisi oldu aslında
    yarın faiz 500bp iner konut kredileri 0.79 koşup almak lazım hemen
    Ytd

6. Vallahi arkadaşlar sabahtan beri izliyorum yeni kabineyi yeni sistemi çıkan tüm kanunlar tam bir fiyasko tabuta son çiviyi çaktılar geçmiş olsun dolar bundan sonra 8 de olur 10 da 20 de buygun iş buraya kadar yatırım için Bü ülkeye gelecek olan varsa bir değil bin kez düşünsün tüm bakanlıklari tüm yargıyı mb.sını askeriye yi bitirmişler. geçmiş olsun. Bunların acısını 2019 da görecek bu millet .TV'lerde pohpohlamalara kıçımla gülüyorum. Allah akıl fikir versin.

7. Bloombergi izliyorum iyi çok iyi demek için çırpınıyorlar. Piyasa tepkisi cok önemli değil gibi vereceği mesajlar önemli dediler.

ticaret bakanı Türkiye-Suriye İş konseyi başkanı havaalanında telefon edilmiş gel bakan oldun diye uçusu iptal etmiş angaraya dönmüş
    sanayi bakani siyasi bilimler akademisi

Sayfa 52/1023 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •