Sayfa 601/1023 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

*jcr/ökmen: Bankacılığın finansal sağlamlığı istikrarını korumakla ve finasal kırılganlığa dayanma gücü hala yüksek olmakla beraber abd yaptırımlarının sebep olacağı fonlara erişim engeli önemli bir tehdit olacaktır

*jcr/ökmen: Türkiye'nin makro ekonomik ve dış finansman alanlarında yapısal sorunları bulunmaktadır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Gerçekçi olayım , tüpçü gazına çakallar denize düşen yılana sarılır misali bu gün sarılmış görünüyor. Yani demem o ki kenef borsasında yukarı Dolarda da aşağı harekete oynuyorlar.
    Hafta sonu babayı ziyarete gittik. Dedim ki ortam çok bozuk. Dedi ki allah allah ben her saat kanalları izliyorum hiç öyle demiyor hiç bir kanal.

Medya adamı nasıl hipnoz ederin basit bir örneği.

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Millet bakın uyanık olun ülkeler batmaz ülkedeki aklını kullanmayan hadi aklını kullanmadı diyelim iyi niyetli olanların sözünü de dinlemeyip kör güzüme diyen güruh ve ne yazık ki bu işte hiç bir suçu olmayıp sadece bu ülkeyi diğer güruhla paylaşmak zorunda olan kesim batar. Aksini söyleyen varsa ben gibi gırtlağıma kadar Dolar istiflemiş biri dahi ülkedeki bu gidişattan edişe duyarken bazı haram yiyiciler ALAÇATI da bir pizzaya nasıl 500 Tl verebiliyor ?
    desene memlekette 500tl ye pizza alan dangalak
    Kaynıyor.!!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Bayram tatili 9 gün yapıldı niye ? Mıç ! gezdirilsin birileri para kazansın diye. Yahu be insanlar yarın işinizde tenkisata uğrayabilirsiniz ne olur ne olmaz bayramda poponu gezdirip 9 taksitle borç yapacağına git o paraları tasarruf et yarın öbür gün belki işler yoluna girer gider rahat rahat tatilini yaparsın. Ama yok olmaz falancalar bu tatilde bilmem nereye gideceklermiş bizim onlardan aşağı kalır yanımız mı var dimi ! Valla şimdi bana yine hümanist arkadaşlar kızıp niye böyle konuştum diye atar yapmasın , ben uyarımı yaparım gerisi kişilerinin kendi bileceği iş ama yarın öbür gün başlarına benim dediklerim geldiğinde çıkıp ağlayıp sızlamasınlar cidden acınacak durumları olmaz.

Tatile taksitle borç yaparak gitmeyi dünya yıkılsa bana kimse açıklayamaz.Bu cidden herşeyi hakeden bir saçmalıktır.Bir insan hele kriz zamanlarında sadece ve sadece kendi masraflarını azaltan gelir getiren işlere yönelmelidir.Yatırımsa yaptığın yatırım bir müddet sonra sana gelir getirmeye başlamalıdır.Borç adı üzerinde sadece zaruri durumlarda olabilir.Benim hanıma kredi kartına taksit yapmama alışkanlığını öğretene kadar göbeğim çatladı.Her ay eksiğini ben karşılayacağım yeter ki taksit yapma ay sonunda hep bilançon sıfırlansın alacak verecek hesabı kapansın diye öğretmek bana baya pahalıya patladı)))))Ama şimdi alıştı bilanço belli gelecek yıllara tek kuruş borç yok.Hep alacaklı olmaya bakmalı insan .

Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Yok gene aynı şeyi yapıyorlar.Sadece siz artık daha tecrübelisiniz.Ama onların yeterince avı hala var.Yoksa maketten satış soytarılığı
    hala devam edermiydi.
    Hocam şu olayı derince anlatabilir misiniz?

Piyasalar yalan dolan TÜPÇÜ MEDYA` nın asparagas haberleriyle idare edilmez eğer böyle idare etmeyi düşünüyorlar ise MB başkanını at işten o kurumun da kapısına da kilit vur sadece para matbaasını açık tut. Ekonomiden sorumlu bakan ,danışman falan hepsi gereksiz TÜPÇÜ ye yazdırırsın bi haber hoop Dolar aşağı baktın yalan ortaya çıktı yalan mı yok yeni bir haber TÜPÇÜ yine yazar böyle böyle işleri yürür gider, her kesim mutlu mesut beraberce yaşarız ama birileri bulgura talim ederken yarın öbür gün saman bile bulamaz diğerleri 500 TL ye ALAÇATI da pizza zıkkımlanır.

Alıntı Originally Posted by reyz Yazıyı Oku
    Hocam şu olayı derince anlatabilir misiniz?
    Arkadaş maymun gözünü açtı dedi ya ben sadece onun akıllandığını yoksa herkesin hala tuzağa düşmeye devam ettiğini söyledim.Maketten satış en büyük dolandırıcılıklardan biri.Maketten ev alıyorsun şirket sana gayrımenkul satış vaadi sözleşmesi imzalatıyor.Tamam evi aldın ver parayı diyor.E hani tapu,tapu yok.Sen ne almış oldun yani.Hiç hem de koca bir hiç.Maalesef bu tuzak hala devam ediyor.

Sayfa 601/1023 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •