Sayfa 145/309 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Değerli küçük yatırımcılar ŞİRKETİN İTİRAZINI KABUL ETMEMİŞLERDİR AYNI ZAMANDA 2 YATIRIMCI TARAFINDAN ÇELİKEL AİLESİNE TAZMİNAT DAVASI AÇILMIŞTIR DÜNKÜ KAP HABERİDE buyüzden yapılmıştır yok öyle üçkuruşa beş köfte VE AYNI ZAMANDA DAVA AÇAN ARKADAŞLAR TARAFINDAN YAPIYA TETBİR KARARI İSTENMİŞTİR DÜN İTİBARİ İLA UYAPTA ŞİRKET BUNUDA GÖRÜNCE KAP HABERİ YAPMIŞTIR SAKIN BU YÖNETİME RİVAYET ETMEYİNİZ Yatırım amaçlı değil bilgi amaçlıdır

2.  Alıntı Originally Posted by caylakyatirimci Yazıyı Oku
    Spk dan gelen olumsuz cevabin tarihi 7 Aralık dünkü açıklama şimdi daha iyi anlaşıldı

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Üste yazmıştım, kendileri de kot'a geri döneceklerine inanmıyorlar ki Anele YK gönüllü çağrı yaptı diye, demek ki SPK kararları ile toplanmışlar yani iyi niyetle alınan bir karar değiL...!

..SPK'yıda KY sandılar, adamların kottan atma maddeleri açık açık yazıyor, siz 2 yıldır kotta kalmak için ve faaliyete geçmek için hkılınızı kıpırdatmayın, sonra göstermelik 3 satır dilekçe ile itiraz edin itiraz gerekçesi ne Anel Yapı'da bulunan iştirakten dolayı bizim faaliyetimiz var.?

1 - Bir tane sigortalı çalışanınız var mı?
    2 - 1 Kuruş gelir kalemi yazdınız mı?
    3 - Utanmadan 17M ZARAR 2018/3.dönem de yazmadınız mı? Hemde faaliyeti olmayan bir şirkete sorduğumuzda KUR ZARARI...

Bu yapı 9 aylık dönemde 17M zarar yazıyor ama nedense bu yapı değerlemeye gelince 0,4x oluyor, insan da biraz ar ve biraz vicdan olmalı, ama şeytan olunca tabi bunların hiç biri olmuyor!!!

Dava açanların da kalemine sağlık, Fesih Davasına müdahiL oldum. gerekirse ortak karar ile tazminat ve her türlü dava/davalara da müdahil olurum.

Yeter ki; bize yapılanlar CEZASIZ KALMASIN.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

3.  Alıntı Originally Posted by Wolkır Yazıyı Oku
    Değerli küçük yatırımcılar ŞİRKETİN İTİRAZINI KABUL ETMEMİŞLERDİR AYNI ZAMANDA 2 YATIRIMCI TARAFINDAN ÇELİKEL AİLESİNE TAZMİNAT DAVASI AÇILMIŞTIR DÜNKÜ KAP HABERİDE buyüzden yapılmıştır yok öyle üçkuruşa beş köfte VE AYNI ZAMANDA DAVA AÇAN ARKADAŞLAR TARAFINDAN YAPIYA TETBİR KARARI İSTENMİŞTİR DÜN İTİBARİ İLA UYAPTA ŞİRKET BUNUDA GÖRÜNCE KAP HABERİ YAPMIŞTIR SAKIN BU YÖNETİME RİVAYET ETMEYİNİZ Yatırım amaçlı değil bilgi amaçlıdır
    Aynen katılıyorum, Yönetim şakşakçıları, bakın iyi niyetli dediğiniz yöneticiler, haLa bizleri düdükleme peşindeler.

ve anlayana ÇOK GZL BİR SÖZ...

İNSANLARIN GÜVENİNİ KAYBETMEKTENSE PARA KAYBETMEYİ TERCİH EDERİM...ROBERT BOSCH

Robert Bosch‘un bir markanın sloganı olmaktan çıkmış, dünyanın en özlü sözlerinden biri haline gelmiş deyişini kullandım.

Bizde ki sözde iş adamları ise küçük yatırımcıyı daha nasıL soyarım derdinde...!
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Dr.Okan Yazıyı Oku
    Anelt Yönetim Kurulundan bir aksiyon yok ama Anele birleşmede toplayamadıkları lotları şimdi gönüllü çağrı diye yine KY mağdur ederek toplayabildiği kadar toplamaya çalışacak.

Kafamda deLi sorular!

1 - Kot'tan atılmak için yapmış olduğunuz itiraz dilekçenize demek ki sizde güvenmiyorsunuz, kota döneceğinize?
    2 - Anele'de alınan karar bana şu soruyu sorduruyor, Kota dönemeyecek nede olsa ben toplayabildiğim kadar gönüllü çağrı yolu ile toplayayım sonrasında Mahkeme, bilir kişi vb bir durumlarına karşı dışarıdaki lotlar minimum'da olsun.
    3 - Anele Yönetim Kurulu Karar alırken, Anelt Yönetim Kurulu Neden hala UYUMAKTADIR ve 3 yıldır neden UYANMAK istememektedir.
    4 - 31.12.2018 mali tabloları yerine neden Acredo oyununun oynandığı 31.12.2016 mali tabloları üzerinden DEĞERLEME yaptırmazsınız? 31.12.2018 mali tabloları olumsuz tabi işinize gelecek Bağımsız' denetimin çıkaracağı düşük gönüllü çağrı fiyatı.

Sorular elbet uzar gider, YİNE KÖTÜ NİYETLİ YİNE masa altı oyunlarla oynanan KY mağdur etme oyunlarının devamı.

Bu gönüllü çağrıya katılanlar elbet olacaktır maliyeti düşük olanlar veya gercekten lanet olsun diyenler, ( Maliyeti düşük olanlar yani sonradan hisse alıp 0,3x-0,4x maliyetli olanlar asıl mağdur kişiler olarak görmüyorum ) eğer ki spk'dan red gelmez ise katılacaklardır. Umarım kimse zarar etmeden çıkar.

***12M TL kaynak ayırmışlar, olmaz olmaz da 1 TL çağrı gelse 12M lot toplarlar, 0,70 gelse 17M lot toplarlar...! SPK'ya diyorlar ki siz red etseniz de biz KY'da sizi de çarpar, böler, toplar yine o lotları toplarız...!

Syg.
    Ozkaynagi nasıl hesapliyolar anlam vermek imkansız.siz diyorsunuz ya 2016 ya göre neden almıyor.ustadim aslında 2016 dada Özkaynak bilancoya göre 1 TL bile değildi ama 1.70 dediler acredetoya.ridvan celikelin stratejisi kendi alırken ucuza başkasına satarken pahalıya sat stratejisidir.Allah için 2016 bilancosundan 1.70 satış bilancosundan ne değişti borçmu arttı kesinlikle aksine 3.150+3.150+1.550=7.850 milyon euro borç azaldı açın bilançoları isterseniz.ha kur fiyatı arttı yoksa bina borcu taksidi azaldi.

5.  Alıntı Originally Posted by aksiyon1111 Yazıyı Oku
    Ozkaynagi nasıl hesapliyolar anlam vermek imkansız.siz diyorsunuz ya 2016 ya göre neden almıyor.ustadim aslında 2016 dada Özkaynak bilancoya göre 1 TL bile değildi ama 1.70 dediler acredetoya.ridvan celikelin stratejisi kendi alırken ucuza başkasına satarken pahalıya sat stratejisidir.Allah için 2016 bilancosundan 1.70 satış bilancosundan ne değişti borçmu arttı kesinlikle aksine 3.150+3.150+1.550=7.850 milyon euro borç azaldı açın bilançoları isterseniz.ha kur fiyatı arttı yoksa bina borcu taksidi azaldi.
    Katılıyorum size, benim de orada vurgu yapmaya çalıştığım 17M zararı KUR'u bahane ederek beyan etmeleri.

Yoksa dediğiniz gibi fark var ama borç azalmasında lehimize karşı olumlu fark var.

Syg.

6. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/531934 2016 yılı 6 aylık bilancolarda yani acredetoya satış bilançolarında ana ortaklığa ait özkaynaklar 46 milyon lira Bolü 50 milyon Özkaynak 1 hisse için = 92 kuruştur.ama acredetoya satış 1.50. ile 1.70 arası ozkaynaga göre dediler.simdii bunlar ozkaynagi bile finansal tablolara değil kafalarına göre hesapliyorlar.o zamandan bu zamana 8 milyon Euro borç ödendi yani 27 milyon euro borç varsa 18 milyon euro kalacak yıl sonu .neden Özkaynak düşüyor şanssızlık euronun artmasi ancak neticede celikeller ozkaynagi bile finansal tablolara göre değil kafalarına göre almaktadırlar bennce

7.  Alıntı Originally Posted by aksiyon1111 Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/531934 2016 yılı 6 aylık bilancolarda yani acredetoya satış bilançolarında ana ortaklığa ait özkaynaklar 46 milyon lira Bolü 50 milyon Özkaynak 1 hisse için = 92 kuruştur.ama acredetoya satış 1.50. ile 1.70 arası ozkaynaga göre dediler.simdii bunlar ozkaynagi bile finansal tablolara değil kafalarına göre hesapliyorlar.o zamandan bu zamana 8 milyon Euro borç ödendi yani 27 milyon euro borç varsa 18 milyon euro kalacak yıl sonu .neden Özkaynak düşüyor şanssızlık euronun artmasi ancak neticede celikeller ozkaynagi bile finansal tablolara göre değil kafalarına göre almaktadırlar bennce
    30.09.2018 döneminde Euro kurunu değerleme olarak 6,95 TL'den almışlardır.

31.12.2018 döneminde düşüş eğilimi devam eder ise tahmini 6,15 TL diyelim bu durumda 0,80 kuruş KUR ZARARI her 1 Euro borcumuzda lehimize yazılacak.

Bu durumda 17M gösterdikleri zarar, tahmini 10M düşecek. Tabi yine bir şeytanlık yapmazlar ise.

8. Neredesiniz şirket yönetimini savunan yatırımcılar şakşakcılar şimdi daha iyi anladınızmı adamların derdini ayın 7 sinde cevap geliyor rıdvo ve saz ekibinden sesyok sonra kalk dün deki ben yeni değerleme yapıcam alım yapıcam de kap yap hiçmi utunma sıkılma yokyaa bu yaptıklarınız adaletmi dediğimizde çoluğunuz çocuğunuzdan çıksın dedikmi verdikleri cevap öyledemeyin bizler ekmek yiyoruz diyolar ulan ş... yoksunları benim çoluğum çocuklarım bukadar küçük yatırımcı ve aileleri neler çekiyor yıllardır yaptığınız hukuksuzluklar yüzünden yapacak olduklar değerleme düzmece bir değerleme olur bunlar ancak değerleme hukukun vereceği değerlemedir dava açan arkadaşlar yüreğinize sağlık

Sayfa 145/309 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •