Sayfa 294/309 İlkİlk ... 194244284292293294295296304 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 2,345 - 2,352 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Yav kardeşim kime virmmani yaptınız A1 mi gedik mi orayı arayın bu gün veren yarin parasını alır .1 gün sonra yatıyor boş muhabbete gerek yok.yalanmi soyluyoz bak telefon açan kişinin parası nasıl yatacak paranızı kullaniyolardir..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,432
    A1 benimki,aradım saat 17 cıvarı falan dediler...hesabınızda gözükmüyorsa hisseleriniz,bakiyenizde artış yoksa,virmanız gerçekleşmiş oluyor,bugün büyük olasılıkla yatar dediler,peşindende sırıtarak kapattılar,aradığım bayandı,resmen ciddiyet kaybolmuş ülkede.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,432
     Alıntı Originally Posted by çilingirr Yazıyı Oku
    Yav kardeşim kime virmmani yaptınız A1 mi gedik mi orayı arayın bu gün veren yarin parasını alır .1 gün sonra yatıyor boş muhabbete gerek yok.yalanmi soyluyoz bak telefon açan kişinin parası nasıl yatacak paranızı kullaniyolardir..
    Vatandaş soruyor,çünkü çaresiz ve endişeli,terslemenin alemi yok

4.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    A1 benimki,aradım saat 17 cıvarı falan dediler...hesabınızda gözükmüyorsa hisseleriniz,bakiyenizde artış yoksa,virmanız gerçekleşmiş oluyor,bugün büyük olasılıkla yatar dediler,peşindende sırıtarak kapattılar,aradığım bayandı,resmen ciddiyet kaybolmuş ülkede.
    Aynen arayın kardeşim ama yatmıyor demeyin şirket 40 milyon TL yı bankaya yatırdı hissesini virman yapana kime virman yaptiysan o kuruma para geçiyor.kimse para yatmıyor demesin yatmiyorsa aracı kurum isletiyodur parayı .

5. 60 milyona avro halka arz et
    capitaldan ortalama50 kuruşa ky magdur et zorla lot al .
    40 milyon fon açıkla .
    capitaldan kazandıgını sayarsak 25 milyona 31 milyon lotu topla
    şimdi iki yıllık kira parası ile 31 milyon lot nasıl toplanır .bunu başaran ekibi tebrik etmek lazım.
    kriz mi var keriz mi? iş adamları mevzuata göre hırsızlık nasıl yapaılır kitap yazıp anlatmak lazım .
    gelelim başka konuya bugün 1.600..000 civarı talep olcak .6.500 kadar toplaması lazım .
    yüzde 8 bir grubda onlar ile 95 payı yakalaması lazım grub çok saglam tahadut yapmış grub dışında lot satımı olmayacak diye .grub yönetcisini ve avukatıda tebrik etmek lazım..grub istedgini alır .isterse vermesin .grub bekler .1 yıl içinde çözüm bulmazsa ikinci tahadutu yapacaklarmış.ikinci tahadut ömür boyu satmama kararı imiş..anel yönetimine kolay gelsin .kıçı bklu bir aşçı ile baş edemediniz .saygılar .

6. çelikelin yerinde olsam her gittigi restorana sorarım aşçı kim diye belli olmaz yusuf usta denk gelebilir.
    Son düzenleme : çilingirr; 09-05-2019 saat: 14:17. Sebep: hatas

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,432
    Evet şu an hesaba geçti eksiksiz ve tam

8. Evet, benim de hesaba para yatmış, dört yıl önce 10 bin lotun 1,26 civarlarinda ortalaması vardi aynı fiyata gönderdik dört yıl kullandı. Bu civardan alacaktin niye bircok kişiyi mağdur ettin bazıları 80 bazıları 50 kurustan verdi bir arkadaşa bu hisseyi demiştim o da 25 bin lot almış 1,40 civarlarından sonra bir ara ne yaptın hakkını helal et dedim 45 kuruştan satmış şimdi bu gibi durumlarda olanlar için ne olacak 40-80 arası alan herkes gözü kapalı verir Yusuf Yıldız Bey'den Allah razı olsun onların mücadelesi olmasaydı bunlar bu fiyatı cikarmazdi daha önceki belirledikleri fiyatı herkes biliyor 5 anele 1 Anelt 91 kuruştan 46 kuruşa ...

Sayfa 294/309 İlkİlk ... 194244284292293294295296304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •