Sayfa 3/305 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. mantıklı değil

Alıntı Originally Posted by garip_borsacı Yazıyı Oku
    Yav o ariyo ben aldim.diyo bu ariyo ben aldim diyo.1 milyon 400 bin lot arkadasta var konyada calisiyo.kendi hukukcu herkes biliyo 300 bin.tl.zararla 55 kurusa alici varsa verecek bendede 445000 lot var bende vereyim .varmi 2 milyon lot almak.iseteyen.ozelden yazsin

asla ytd deil kendi hayali fikir ve dusuncelerimdir.dogruluk payi olmayabilirde.yazımla hisse alip satan enayidir.
    merhaba ben 1 tl olduğundan beri alıyorum. hiç satmadım. 38 kuruşa kadar sürekli alım yaptım. durup dururken kimse 40 - 42 kuruşluk mala 55 kuruş vermez. o kadar çok aldım ki maliyetim 53 kuruşa düştü. migros kipa birleşmesi olayını iyi inceleyin. spk nın kararını da inceleyin. 25.07.2018 günü yayımlanacak olan SPK Bülteninde Anelt kararı çıkacaktır. elde olan veriler ve yapılan başvurular ışığında SPK belirli bir birleşme oranı ve yeniden hesaplanan ayrılma hakkı fiyatıyla şartlı birleşmeye onay verebilir. Bu durum herkesin işine gelir. Rıdvanın da işine gelir. Çünkü fazla olan bedel kendinden değil kasadan çıkar. Orta ve uzun vadede en karlı işlem herkes için bu olur.

Mantıklı tahminim bu olup sadece fikirdir ve tahminler içerir. Yatırım tavsiyesi asla değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by gidaci.org Yazıyı Oku
    merhaba ben 1 tl olduğundan beri alıyorum. hiç satmadım. 38 kuruşa kadar sürekli alım yaptım. durup dururken kimse 40 - 42 kuruşluk mala 55 kuruş vermez. o kadar çok aldım ki maliyetim 53 kuruşa düştü. migros kipa birleşmesi olayını iyi inceleyin. spk nın kararını da inceleyin. 25.07.2018 günü yayımlanacak olan SPK Bülteninde Anelt kararı çıkacaktır. elde olan veriler ve yapılan başvurular ışığında SPK belirli bir birleşme oranı ve yeniden hesaplanan ayrılma hakkı fiyatıyla şartlı birleşmeye onay verebilir. Bu durum herkesin işine gelir. Rıdvanın da işine gelir. Çünkü fazla olan bedel kendinden değil kasadan çıkar. Orta ve uzun vadede en karlı işlem herkes için bu olur.

Mantıklı tahminim bu olup sadece fikirdir ve tahminler içerir. Yatırım tavsiyesi asla değildir.
    sadece birleşme olsun ben av peşindeyim diyen biri acemida ve gıdacı aynı kşi bak birleşme olmasını istedigi yazıyı okuyun eger birleşme olsa idi anele 1 tl iner 5 bir 20 kuruşa giderdi hisseler ytd davada düşer

3. Tahminlerimi yaziyorum kesinlikle tahmin yani olasilik.bence birlesmeye direk red gelmicek.yani spk reddetmicek.46.5 kurusa onay gelceginide sanmiyorum.bence onay gelirse ya 91 kurus yada 1.50 ayrilma hakki taniyacak spk.yada ridvanin bu yaptiklarindan dolayi birlesme basvurusuna gene cevap vermicek.

asla ytd deil kendi hayali fikir ve dusuncelerimdir.dogruluk payi olmayabilirde.yazımla hisse alip satan enayidir.

4.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacı Yazıyı Oku
    Tahminlerimi yaziyorum kesinlikle tahmin yani olasilik.bence birlesmeye direk red gelmicek.yani spk reddetmicek.46.5 kurusa onay gelceginide sanmiyorum.bence onay gelirse ya 91 kurus yada 1.50 ayrilma hakki taniyacak spk.yada ridvanin bu yaptiklarindan dolayi birlesme basvurusuna gene cevap vermicek.

ya bak gelmedi red ne güzel bilmişsin ytd syfa 3 de tarih temmuz ytd her şeyi bildgini sanıp toplama bilgiler ile ytd

5.  Alıntı Originally Posted by mahoney Yazıyı Oku
    ya bak gelmedi red ne güzel bilmişsin ytd syfa 3 de tarih temmuz ytd her şeyi bildgini sanıp toplama bilgiler ile ytd
    Yahu burda ne var tahmin diye yazmışım burda vebal var vebal.ben her zaman dikkat ederim.kimseye ucacak kacacak demedim.tahmin demek kesin demek değildir.3 /4 farklı kombinasyon yazmışım .o zaman kipaya SPK farklı bir sistem uygulamıştı onu örnek aldım hacı dakko.kimseye satta demem yarın Rıdvan kafasına eser şirketi satar yada 91 kuruş gibi bir kıyak yaparsa o zaman satan pisman olur.ama şu şartlarda tahtada sen varken işler inada bindi her kes çekiyor ridvan sen olmasaydın adım atardi.ben öle düşünüyorum mahoney bey.
    PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by babasultan_1234 Yazıyı Oku
    Yahu burda ne var tahmin diye yazmışım burda vebal var vebal.ben her zaman dikkat ederim.kimseye ucacak kacacak demedim.tahmin demek kesin demek değildir.3 /4 farklı kombinasyon yazmışım .o zaman kipaya SPK farklı bir sistem uygulamıştı onu örnek aldım hacı dakko.kimseye satta demem yarın Rıdvan kafasına eser şirketi satar yada 91 kuruş gibi bir kıyak yaparsa o zaman satan pisman olur.ama şu şartlarda tahtada sen varken işler inada bindi her kes çekiyor ridvan sen olmasaydın adım atardi.ben öle düşünüyorum mahoney bey.
    PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    rıdvan adım atmayı bırak kıpıdaycak bir hareketi yok b palnları vardı c planları vardı ? tek yapcagı 95 pay toplayıp kolay birleşme c planı faliyet çok uzak bir durum milyonda bir olcak bir durum d planı satış bunu gizli yapamaz anca çok gizli anlaşıp görüşmeler başladı der arkasından anlaştım der .şuan kıpırdayamaz adım atcak hali mi kaldı ? ytd

7. Bir tahminimde çok eski tarih ama kipa ile bire bir tutuyor 2014 tarihinde bir kısım gayrimenkulun devri icin beher hisse fiyati 3 tl olarak ayrilma hakki taninan ancak ilk genel kurulda iptal edilen 3 tl den az olmamak kaydiyla dermi spk kipada ayni boyle gorcez bakalim ayrilma hakkinda 3 tahminim var 0.91 yada 1.50/170 yada 2014 teki 3 tl. Bunlar benim gönlumden gecen spk nin ky ye vereceginin tahmin ettigim ayrilma hakkidir.en buyuk olasilik kipa ile en uyumlu 2014 teki aciklanan ama genel kurulda uygulanmayan 3 tl.3 tl nin ikinci ozelligi aslinda burda faliyet devredildi onun icin bence en yuksek ihtimal budur.ama tahmindir.bu yazima bakipta hisse alip satan kisinin durumu beni ilgilendirmez

Son düzenleme : garip_borsacı; 22-07-2018 saat: 00:02.

8. Sirketin faliyetlerini devretmeden once aciklanip genel kurulda uygulama bulmayan 2014 teki fiyat cok benzer insAllah bakalim .birde faliyet devretmis aslinda zaten ayrilma hakki dogmustu es gectiler.borsa gundemde saolsun hatirlarsiniz spk ya cagri yaparak magduriyeti gidermenin yolu olarak bu devrin ayrilma hakki dogurdugunu isaret etmisti zaten sirkette once 3 tl dedi ama genel kurulda uygulamadi.ridvan vazgecerse spk ne yapar gorcez artik insanlari biktiran ridvana.neden olmasin hayal kurmak bedava haci maho

Sayfa 3/305 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •