Arama sonucu : 2467 madde; 1 - 8 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Çağrı fiyatını bunlar mı belirleyecek yoksa spk mı.bilen varsa yeşillendirebilir mi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,486
     Alıntı Originally Posted by puky Yazıyı Oku
    Çağrı fiyatını bunlar mı belirleyecek yoksa spk mı.bilen varsa yeşillendirebilir mi
    Bizde bir anlayabilsek...sayfalar dolusu,şöyle,böyle verdik mahkeme yazılarıylan dolu,ayni kişiler ceza yedikçe devamlı başka rumuz kullanıyor,bazılarını zamanında yönetime şikayet ettim şutlandı,peşinden başka rumuzlan geriye döndü,tamam canınız yandı,ama yatırımcıların suçu nede mahkemelerde uğraşsın,bu arlanmaz,uslanmaz adam 0.91 krş birleşmesinde oyun oynamayıp 46 krş açıklamasaydı şu an hisse uçmuştu,ayni oranda Elektrik hissesinide etkiliyor...ükede öyle pis işler dönüyorki aklımız şaşıyor,pis işleri hükümet yapıyor,bunun gibilerde onlara ayak uyduruyor,bu yasalarlan bunlarlan uğraşmak çok zor mahkemelere güven olmadığı için,neyse beni düşündüren çağrı fiatı,bakalım olaylar ne şekilde gerçekleşecek,mahkeme bir görülsün bakalım o zaman belki durum daha iyi netleşir.

3.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bizde bir anlayabilsek...sayfalar dolusu,şöyle,böyle verdik mahkeme yazılarıylan dolu,ayni kişiler ceza yedikçe devamlı başka rumuz kullanıyor,bazılarını zamanında yönetime şikayet ettim şutlandı,peşinden başka rumuzlan geriye döndü,tamam canınız yandı,ama yatırımcıların suçu nede mahkemelerde uğraşsın,bu arlanmaz,uslanmaz adam 0.91 krş birleşmesinde oyun oynamayıp 46 krş açıklamasaydı şu an hisse uçmuştu,ayni oranda Elektrik hissesinide etkiliyor...ükede öyle pis işler dönüyorki aklımız şaşıyor,pis işleri hükümet yapıyor,bunun gibilerde onlara ayak uyduruyor,bu yasalarlan bunlarlan uğraşmak çok zor mahkemelere güven olmadığı için,neyse beni düşündüren çağrı fiatı,bakalım olaylar ne şekilde gerçekleşecek,mahkeme bir görülsün bakalım o zaman belki durum daha iyi netleşir.
    sizde mahkemeye verdiniz sanırım bu kadar yatırımlarinizi anlattiniz.

asla yatırım tavsiyesi değildir.kendi düşuncelerimdir.benim yorumlarımla alım satım yapan zarar eder.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •