Sayfa 262/309 İlkİlk ... 162212252260261262263264272 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. sn spk yetkileri bir şirket kotdan çıkması için yüzde 98 bir şirket kolay birleşme yapması için yüzde 95 payının olması lazım .bu ikisinden birini gerçekleştirmek için bir şirket 2013 sonu faliyeti sollandırıyor .çünkü çok degerli gayri menkul ve çok degerli 33 marka var .bütün planlarını işleme koyuyor .birleşme için müracat.satış bunlar oyunların içinde oyundu bunuda patronun akıl hocası daha önce spk görev yapmış avukatları ibrahim haselçindir .adam hırsızlıkda doktoara yapmış .sn spk yetkileri size diger yazdıgım dilekçelerde bir bir anlatdım .anel gurp patronu kirli işlere bulaşmış serpes piyasa da yapılmayacak on kusurlu suçları işlemiştir .3 dolardan halka araz olan şirket (bunun içinde bedelli var sermaye azaltımı var ) sonra 35 kuruşdan kotdan atılmadan 1 gün önce pay alım biidirimi yapmış .2013 3.02 den pay satmış üstüne 5 yıl önce 3 tl alırım demiş.5 yıl içinde faliyet yokken 11 milyon avro kira gelirleri olmuş .gönüllü çagrı ile 1.26.savcılıga suç duyurusu için geç kaldınız

2. adam zmanında sermaye azalmış yüzde 50 20 milyon lota gelmiş arkasından bedelli yapmış ..spk bunlara nasıl izin vermiş o zman demekki haselçin spk görev yapıyordu tüyü bitmemiş yatırımcının ahı sizde kalmaz 7,5 iadesi vay yavrum vay hangi fetocu imza attı bu işlere geçmişiniz çok kirli zamanı gelince bir bir çorap sökügü gibi çıkacak ..şimdide diyor ki ben son yılda 5 yılda ödedigim borç ile 1.26 alırım .her yeriniz pislik kokuyor ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,295
    Önceden yazdığım gibi,ilk birleşme fiatı 91 krş açıklayıp,peşinden 46 krş dediği an filim koptu,eğer 91 krş'un arkasında durup birleşmeye gitseydi,şu anda birleşik hisse belki 3 üzerine atardı,ama olmadı ne yazıkki,resmen Rıdvan efendi pislik yaptı,sadece omu,bunlardan bazıları,borsada sürüsüne bereket...Işıklardan Rıza,Uğur ikilisi,çaycı,çoban Galip,Sönmezlerin patronu Celal,İskenderun demirin yöneticileri,ÖZKGY patronu...ben bunların içinden 3 şirkete bakarım ISDMR,hisse çalışanın payını kapmak için,hisse 6 iken 1.60'a indirip göz altına attırması,oradan 10 üstüne attırması,yani yanlıştan döndüler,rekor yıllık kar açıklıyor işbankası gibi...Sönmezler,Bursada çok değerli arazileri var,işte yapıyorlar,3.70 olan hisseyi 1 cıvarına indirip göz altına attırması,oda ayni İskenderun gibi hareket yaparak hisseyi 4'e çıkarması...ÖZKGY,servet içinde yüzüyor ve hala sürünüyor,açıkladığı bilanço sermayesinin %150 üstünde !!!...neyse,borsada okadar dümenler dönüyorki,bunada SPK önayak oluyor,arkadaşın biri burada yazmış,balık baştan kokar,işte aynende öyle,ülke yönetimi tek adamın emrine girmiş,astığı astık,kestiği kestik,bütün yargı emrinde,tek alyansla yola çıkmış,şimdi servetine servet katmış,işte servetim bu,eğer zengin olursam bilinki hırsızlık yapmışımdır diye kanıtlı beyanları var,üstelik Üniversite diplomasıda yok,Marmara ün,eski çalışan arkadaşlarım var,eskileri hep görevden el çektirilmiş,sorduğum zaman kardeşim hepsi doğru diyorlar,işte tepedekide birçok patronlara kötü örnek oluyor,ülke batağa doğru gidiyor başı boşlar gibi,gelecekte birçok karlı şirketlere bile bu acı reçete dokunacak,çünkü arz talebi karşılayamaz hale gelecek,üretmen için enerji girdilerin düşük olması lazım maliyet açısından,zaten işçiliği es geçtik açlık sınırında savaşıyor,Arupada asgari ücrer 2000 Euro,bizde onun 5/1 kadar bile değil,piyasaya satman için tüketicinin alım gücü olması lazım,yani işlerimiz bitik,piyasaya ve ülkeye güven gelmesi için bu yönetimin gitmesi lazım,adil yapıcı onarıcı,dürüstlerin gelmesi lazımki işte o zaman SPK,ADALET sistemi tam çalışsın,eğer bu yazdıklarım olmazsa ülkede sömürü düzeni bitmez,bu gibi yani Rıdvan gibilerin ekmeğine yağ çalar,inşallah SPK bir ilk yaparda diğer borsa zadelere örnek teşgil eder,tüm yargı camiasını kötülemeye gerek yok,çokları Atatürk ilkeleri Avrupa kriterleriylen hukuk okudular,eğerki İmamoğlu kazandığı belediyeyi YSK onaylarsa işte o zaman filimin koptuğu andır,herzaman üçkağıtçılar kazanacak değilya,ülkenin bekası için dürüstlerine ön plana çıkmadı lazım,saygılarımlan

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Spk Bülteninden :

Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Anel Telekom) sermayesinin %24,81 ine sahip
    olan ve ÇELİKEL ailesi ile birlikte yönetim kontrolünü elinde bulunduran Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş.’nin (Anel
    Elektrik) Anel Telekom’un 1 TL nominal değerli payı için teklif fiyatı 1,26 TL olmak üzere nominal değeri 32.060.506,70 TL olan
    paylar için 12.000.000 TL’lik toplam fon miktarını aşmamak üzere gönüllü pay alım teklifinde bulunması amacıyla hazırlanan bilgi
    formunun onaylanmasına ilişkin başvurunun olumlu karşılanmasına karar verilmiştir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Burda herkes yanılgıya düşüyor sirkket 12 milyon fon ayirdi.bu şekil başvurdu SPK nin cevabı 12 milyonu aşmamak kaydıyla yapılan başvuruya onay verdim diyor.yani yapılan başvuruyu onayladı .SPK 12 milyonu aşmamak kaydıyla onay verdim demiyor .12 milyonu aşmamak kaydıyla yapılan başvuruyu onayladim diyor yani sirkkket bu şekil başvurdu 12 milyon fon ayırdı onay verdim diyor.yani bence şirket eğer fazla talep gelirse bu fonu arttırabilir .SPK 12 milyonu aşmamak kaydıyla onaylanmıştır derdi öle dememiş 12 milyonu aşmamak kaydıyla yapılan başvuruya onay vermiş iyi okursaniz ben öle yorumladim

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Davacı gruba destek amacı ile önceliği onlara bu rakamdan vermek şartı ile 1.26TL den onaylanan çağrıya katılmak durumunda olduğumu belirtmek isterim. Hem maddi hem manevi daha fazla yıpranmak istemediğim için saygı ve hoşgörü ile karşılanmayı umuyorum. Bize ne demeyin, benimde gönlüm bu heriflerin yediği haltlardan yana razı değil o sebeple aynı rakamdan zarar ediyor olduğum halde davacı grubun lotunun artmasına katkım olacaksa davacı gruba virmanlamayı tercih ederim. İlgilenen var ise bilgi ve iletişim için özel mesaj iletebilirsiniz cüzzi ancak 13000 lotum var.

Bilgilerinize.

8. 22.000 lotum var benimde önceliğim davacı grup. Yani onlar ne derse o

Sayfa 262/309 İlkİlk ... 162212252260261262263264272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •