Sayfa 224/309 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. 8 milyon lot üzrine kurulmuş düşünülmüş .tabi talep olursa fon artacak sayın ek oyle diyor sen once 8 milyon yerine 3 al ben bedava vercem ..

2. Admin neden msjlarım yayınlanmıyor

3.  Alıntı Originally Posted by yusuff_yildizbeyy Yazıyı Oku
    8 milyon lot üzrine kurulmuş düşünülmüş .tabi talep olursa fon artacak sayın ek oyle diyor sen once 8 milyon yerine 3 al ben bedava vercem ..
    ky üçün birini verecek onlara yanlış hesap hep bağdattan döndü yine döner.haa 7 TL desin bence haysiyet şeref ve en önemlisi itibarı geri gelir adamsa tabii ki.

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Arkadaşlar boş şirketi aylardır değerlendiremeyen değerlendirmeşirketini saklayan buhafta önümüzdeki hafta aysonu derken mart ayınıda çıkardılar seve seve MART 11 kadar açıklayacak kaçacagı yeryok bunların birtek Allah 1 DEDİĞİNE inanın
    Sakın inanmayın bunlara bu da oyunun bir parçası

5.  Alıntı Originally Posted by Wolkır Yazıyı Oku
    Arkadaşlar boş şirketi aylardır değerlendiremeyen değerlendirmeşirketini saklayan buhafta önümüzdeki hafta aysonu derken mart ayınıda çıkardılar seve seve MART 11 kadar açıklayacak kaçacagı yeryok bunların birtek Allah 1 DEDİĞİNE inanın
    Sakın inanmayın bunlara bu da oyunun bir parçası
    Şike şike bir rakam açıklayacak ama o rakam ya onun idam fermanı olacak ki SPK ondan sonra kaale bile almaz git yargıdaki hesabını kapat öyle gel der ya da itibar fermanı.seçim zamanı geldi bence çok oy toplamak için çok iyi proje açıklamalı.Anlamışlar mıdır? Bekleyip göreceğiz bakalım.....

6.  Alıntı Originally Posted by garry straw Yazıyı Oku
    Şike şike bir rakam açıklayacak ama o rakam ya onun idam fermanı olacak ki SPK ondan sonra kaale bile almaz git yargıdaki hesabını kapat öyle gel der ya da itibar fermanı.seçim zamanı geldi bence çok oy toplamak için çok iyi proje açıklamalı.Anlamışlar mıdır? Bekleyip göreceğiz bakalım.....

Pardon bence çok oy toplamak için çok iyi proje açıklamalı. bu kısmınızı anlamadım. Anelt ile ne alaka ne projesi ne oyu?
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

7.  Alıntı Originally Posted by Dr.Okan Yazıyı Oku
    Pardon bence çok oy toplamak için çok iyi proje açıklamalı. bu kısmınızı anlamadım. Anelt ile ne alaka ne projesi ne oyu?
    "bence çok oy toplamak için çok iyi proje açıklamalı." Bu kısım ile kastım çok iyi bir geri çağrı fiyatı=proje açıklamalı ki çok oy=geri çağrı ile alacağı hisse sayısı bu da epey ky'nin oyu=hissesi olarak geri döner ona ve herkes kazanabilir demek istedim biraz kinayeli de olsun istedim.İnsallah bu şekilde anlarlar zira normal yoldan hiç anlayamadılar bu zamana kadar...

8. vay efendim takmış maliyete ya arkadaşlar bu adam veren den bedava alcak malı 5 milyon lot alsa kar ne kadar 6 tl her hissede kar 30 milyon 11 milyonda capitaldan almış 7 tl ordan kar 70 milyon al sana 100 milyon halka açarken ne toplamış .bilmiyorum ama 60 milyon dolar fala 400 milyon indire gani 4 milyon ceza yemiş sana 1 tl para vermiş koyar mı? ama sen satmazsan ona oyle bir koyar ki evlat acısı gibi birde 1 milyon lot satıp zrar edene 2 milyon verirse iyiice koyar ..

Sayfa 224/309 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •