Sayfa 197/309 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. 22.000 lotum var. Davacı grup isterse onlara bedava, yok bu karaktersiz alacaksa 8-10 tl arası.

Ayni tas aynı hamam bela bunlar

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by kon42 Yazıyı Oku
    bu hafta yetişmiyormuş, haftaya sarkacakmış, beklemeye devam, maalesef hiçbir işi beceremeyen basiretsiz ve insafsız bir yönetimle karşı karşıyayız.......
    Sorun yok. büyük ihtimalle ödeyecekleri parayı faize koymuşlardır. Korkunun ecele faydası yok. Eninde sonunda o parayı çatır çatır ödeyeceksin Rido! Köşeye sıkıştın. Artık paralara el fatiha...
    Yasal Uyarı: Okuduğunuz tüm mesajlarım kişiseldir. Yatırım tavsiyesi içermez.

4. Tamı tamına 5 yıl oldu paramız pul oldu .2.40 malıyetle 34000 lot.yazıklar olsun celikel ailesine

Lenovo P1ma40 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

6. 75 kişinin dava açtıgı şirket gönüllü çagrı ile taşeronun aldıgı lotları almak için yarın bir fiat ile alırsa dava savunma ekine ekleyin ayrıca spk ya herkes yazsın capital zaten araştımada eger bir ip ucu çıkarsa işlemin en az 10 katı şahsi ceza yer .
    cio cem 19 şubatda 2.5 den alırım capitalda verir .derken yanımda arif ünal mercimek allah şahidim o gün bu yana enflasyon yüzde 40 biz zeytin dalı uzattık tepdiler çünkü hep bedavaya alcaz sandılar .10 tl edecek hisseyi hala 1 gibi altı veya üstü rakamdan almayı hesap eden yönetim bu kadar davadan nasıl kendini haklayacak .tekrar ediyorum elinde lotunu satmış olan özellikle tazminat davası için geç kalmasın spk verdigi süre az kaldı .1 ay daha var elinizde ki 10 bin 20 bin lotu satrak 1 tl elinize bişe geçmez 100 iki bin lot harbiden bu adama ceza vercekseniz 1 lot vermeyin .biz si si o binadan markalardan hakkımızı alcaz .bir şahsi ceza yemesi an meslesi elini klunu salyarak spk koydugu mevzuatları kötüye kullanan imtiyazlılarını hırsızlık için kullanan bu adama spk iyi bir cevap verecek bekl meyin spk yazın .amaç yüzde 90 paya ulaşıp haklı sebebden ortaklıkdan atmak için gönüllü çagrı yapıldı kardeşim sen deiyormuydun hukukun kestigi parmak acımaz .bekle davayı aklan davalardan oyle açıkla .yok biz onları magdur etmeyecez daha ne kadar magdur edecen .sen 11 milyon lot alırken fırsatcı degil benmi fırsatcıyım sen millete kan kustur bana fırsatcı de benim hakkımı ne zman verirsen benden kurtulursun .bu millet 19 şubatda ölü fiat 2.5 üç tl arasna razı idi ama sen ben brleşecem diyordun pişkin pişkin .bu insanları ahını alarak önüne gelen yemek bogazına tıkanmadan yiyorsun .birde iş adamaı ticaret adamı sen bir halka şirket açsana kaç talep alcan ..malın bu kadar kıymetli idi açmayacakdın .eninde sonunda yüce adalet tescil edecek .

7. Arkadaşlar, borsadan pek anlayan biri değilim. Ama anelteye bulaştık. Hatta daha sonra ortalama düşürerek tekrar aldım. Çünkü Anele var bina var kesinlikle batmaz dedik. Şimdi devam eden bir dava var. Bu dava inşallah sizler açısından olumlu sonuçlanır. Peki davaya müdahil olmayanları da kapsayacak mı karar. Çıkacak karar tüm hisse sahiplerini mi kapsayacak.

pislikler hala pisliklerine devam ediyor neymiş yetişmemiş bankalar bile bialnaço açıklıyor.ahada şişecam bile milyarlık şirketler bilanço açıklıyor faliyet yok bir bina değerlencek yetişememiş hadin lan ordan pislik insanlar

Sayfa 197/309 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •