Sayfa 674/948 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 5,385 - 5,392 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. Satıcılar durulmuş görünüyor. Tahtaya biraz alıcı gelirse artık yukarılara doğru ivmelenir inşallah

2. Sn.mastori sn.kitapci ve sn.izciden sonra sizde yazmaya ara verince insanın forma giresi gelmiyor.Diger paylaşım yapan arkadaşlara ayriyeten tesekkurler

3.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Sn.mastori sn.kitapci ve sn.izciden sonra sizde yazmaya ara verince insanın forma giresi gelmiyor.Diger paylaşım yapan arkadaşlara ayriyeten tesekkurler
    İzci nin yorumlarını bende seviyorum.

Grafik iyileşiyor mu ne?
    Sılver birkaç tık fiyat artışı yapsa ve orada tutunsa benim için yeterlidir.
    Herkese bol kazançlar

4.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Sn.mastori sn.kitapci ve sn.izciden sonra sizde yazmaya ara verince insanın forma giresi gelmiyor.Diger paylaşım yapan arkadaşlara ayriyeten tesekkurler
    Sn.umk yazıyorum aslında biz yazınca pek de bişey değişmiyor. Adamlar zaten burdalar izliyorlar okuyorlar. Biraz da kendi hallerine bırakmak lazım belki insafa gelirler

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Gandhi gibi pasif direniş yapalım Okuyalım ama yazmayalım.

6.  Alıntı Originally Posted by mastori Yazıyı Oku
    Sn.umk yazıyorum aslında biz yazınca pek de bişey değişmiyor. Adamlar zaten burdalar izliyorlar okuyorlar. Biraz da kendi hallerine bırakmak lazım belki insafa gelirler

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sn Mastori,

Artık ky üzerindeki malın yüzdesini çok rahat hesaplayabildikleri, yaptıkları hareketlerin ky üzerinde etkisini bir fiil kullandıkları programlar sayesinde takip edilebildiklerini düşünüyorum, yani forumdan bilgi almak yerine etki ancak söz konudur kanımca...

Sayfa 674/948 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •