Sayfa 601/948 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    SİLVER-CAN TAHMİNİ FİYAT ÇALIŞMASI

08.000-08.999 NET KAR= 2.00-2.10
    09.000-09.999 NET KAR= 2.10-2.20
    10.000-10.999 NET KAR= 2.20-2.30
    11.000-11.999 NET KAR= 2.30-2.40
    12.000-12.999 NET KAR= 2.40 YUKARISI (+DEVRE KESER) görülebilir.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

2.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Bu saatten sonra hisse satılmaz bence.
    Sn. İzci , dün bir, bugün iki...Hani bu kadar kısa sürede(1-2 ayda) hisse satılacaksa hiç alım yapılmamalı bence....Yatırım Tavsiyesi Değildir...

3. Hemen enseyi karartmayalim sevgili dostlar, zaten iyice azalmisiz galiba... Ucuzluk bu kagidin fitrati, kaderi de olsa er gec ama er gec bir gun fiyatlayacak, ederini bulacaktir... Cunku piyasanin onunde hic bir sey duramaz!.. Ne sihirli guclere sahip bir spekulator, ne de ortak satislari... Piyasa selinin en kisa zamanda kagida kabus gibi cokenleri de Selale Hanimi da supurmesi dilegiyle...Selamlar, bol kazanclar...
    Yatirim tavsiyesi degildir...

4. Mart ayında spk bilançosu ve gelir tablosu sonrası vereceği (tabii isterse ) temettü rakamı beni açıklayacağı 10 yada 14 arası kardan daha çok ilgilendiriyor. Piyasayı da öyle. geçmiş karın bir önemi yok.borsa geleceği fiyatlar..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    10-14 arası açıklayacağı kar beni daha çok ilgilendiriyor. 10 veya 14 arasındaki her bir değişiklik çok çok önemli. Bir şirketin temettü verebilmesi iyi, vermesi ise kötüdür.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    SİLVER-CAN SORU/CEVAP KÖŞESİ

BABA:
    -Çocuklar; Hane halkı olarak hep beraber biriktirdiğimiz ve tasarruflarımızla kenara koyabildiğimiz paranın bir kısmını sizlere dağıtmaya karar verdim. Aslında bu para sizin güvencenizdi, fakat olsun ne yapalım, canınız sağ olsun.
    ÇOCUKLAR:
    -Ya baba elini cimri alıştırma, bizi düşünüyorsan paranın tamamını verirsin, baba yap bir güzellik be, göster babalığını.
    BABA:
    -Olsa dükkan sizin, bana kalsa sizin geleceğiniz için bir kuruş harcamazdım. Ne yapalım artık gelenek olmuş, mecburen birazını dağıtacağım.
    ÇOCUKLAR:
    -Tamam baba, zor duruma düşmeni de istemeyiz. Bize dağıtman ileride sıkıntı oluşturmaz değil mi.
    BABA:
    -Kredi çekeriz bankadan, zorluklarla kazandığımız paraları gider bankaya tonlarca fazlasıyla öderiz. Ondan sonra burada yıl boyunca; likidite, kredibilite, disponibilite diye bol bol konuşuruz.
    ÇOCUKLAR:
    -Baba biz bunları düşünemedik, iyi ki varsın.

7.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    SİLVER-CAN SORU/CEVAP KÖŞESİ

BABA:
    -Çocuklar; Hane halkı olarak hep beraber biriktirdiğimiz ve tasarruflarımızla kenara koyabildiğimiz paranın bir kısmını sizlere dağıtmaya karar verdim. Aslında bu para sizin güvencenizdi, fakat olsun ne yapalım, canınız sağ olsun.
    ÇOCUKLAR:
    -Ya baba elini cimri alıştırma, bizi düşünüyorsan paranın tamamını verirsin, baba yap bir güzellik be, göster babalığını.
    BABA:
    -Olsa dükkan sizin, bana kalsa sizin geleceğiniz için bir kuruş harcamazdım. Ne yapalım artık gelenek olmuş, mecburen birazını dağıtacağım.
    ÇOCUKLAR:
    -Tamam baba, zor duruma düşmeni de istemeyiz. Bize dağıtman ileride sıkıntı oluşturmaz değil mi.
    BABA:
    -Kredi çekeriz bankadan, zorluklarla kazandığımız paraları gider bankaya tonlarca fazlasıyla öderiz. Ondan sonra burada yıl boyunca; likidite, kredibilite, disponibilite diye bol bol konuşuruz.
    ÇOCUKLAR:
    -Baba biz bunları düşünemedik, iyi ki varsın.
    Tam itibar puanluk yorum ama başkalarına da puan verdikten sonra ancak puan verebiliyormuşum. bari...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Kitapçı abi; Senin puan vermen değil, varlığın önemli. Sağolasın.

Sayfa 601/948 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •