Sayfa 703/948 İlkİlk ... 203603653693701702703704705713753803 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 5,617 - 5,624 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Değerli dostlar benim merak ettiğim şey eğer kar kötü gelip, kar payıda vermeseydi o zaman halimiz ne olurdu ))

“â€Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum.â€â€
    1,18 deki gapi çok rahat doldururdu. He şimdi doldurmaz mı? Bişey denmez bunlara geçmişte 3-4 günde oluyordu o işler

2. Düşerken gösterdiği hızı çıkarken hiç göstermiyor.Helal olsun valla.

3. O 1 lotcu varya bu kağıdın operasyon çocuğu o, adam 2,37 den 40.000 lot alır kaldırır o bir lotla tekrar basar 2,36 ya ama bu kadar baskılıyorsa değerli dostlar akıllara 1 soru gelir neden ?

“”Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum.””
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

4. Değerli dostlar bu kağıdın speği inanın çulsuz o nedenle allah yardımcımız olsun )))

“”Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum.””
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

5. Delta güzel iş çıkarmış , teb'i anlamak zor zaten nereden aldında veriyorsun, galiba son üç gündür satıcı...YTD

Delta ikinci sıraya yerleşecek bu iyi tahtayı sahiplenecek gibi, yatırım finansman başkasının malını satmıyorsa elinde fazla bir şey kalmadı, Teb anlamsız satışlarını kesr inşaallah....
    Son düzenleme : kitapci0; 28-03-2018 saat: 19:28.

6. Ben gitmiştim geldim sn paradox nerelerdesiniz , trübünde göremiyorum geldiğimden beri

7. Bu kadar yeter!! O çok değer verdikleri mallarını iade etmeye karar verdim dostlar. Bu kadar sıkıntı yaşamak anlamsız. Evlatlarımın yüzüne bakacak durumum kalmadı. Bu at .sızlarıyla ugrasacak mecalim kalmadı. Yazilmadik cizilmedik bişey kalmadı söz bitti. Arada sizi ziyarete uğrarım. Sagligimi kaybedecegim artık. Bu matematik mühendisi zat bizden cevval çıktı. Biz de mühendis olduk zannediyoruz. Hepiniz hakkınızı helal edin. Hoscakalin

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku
    Ben gitmiştim geldim sn paradox nerelerdesiniz , trübünde göremiyorum geldiğimden beri
    selamlar sn.kitapçı0, 10 günlüğüne istanbula geldim pek bakamıyorum borsaya. silverda hep tuttuğum bir miktar var ancak teknik destek-dirençlere göre de sat-al yapıyorum mutlaka. saygılar ve bol kazançlar

Sayfa 703/948 İlkİlk ... 203603653693701702703704705713753803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •