Sayfa 907/948 İlkİlk ... 407807857897905906907908909917 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 7,249 - 7,256 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    yalnış yapmışsın arkadaş al malını geri
    Üç gün önce gelin buraya demiştin hâlbuki kafamı ss hala alınır mı hedef ney.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Piloo Yazıyı Oku
    Üç gün önce gelin buraya demiştin hâlbuki kafamı ss hala alınır mı hedef ney.

Ben bugun dondum bir tur takipdeyim 10 kademe aldim gevserse atlicam piyasada 10 milyon dolara kagitmi kaldi birbirimizle didisirken kagidin cirosu 80 milyondu simdi 9 ayli 200 kusur milyon hayallerimize gelmis ama fiyat bedava bende en son 180 vermistim

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Ben bugun dondum bir tur takipdeyim 10 kademe aldim gevserse atlicam piyasada 10 milyon dolara kagitmi kaldi birbirimizle didisirken kagidin cirosu 80 milyondu simdi 9 ayli 200 kusur milyon hayallerimize gelmis ama fiyat bedava bende en son 180 vermistim

Gevşeyecegini sanmıyorum en yüksek ten kapamış yarın bir 10kademe atar en az yukarı sağlık olsun

4. burada yine cift nickli kisiler seziyorum yillar gecsede insanin huyu kurumuyor

5.  Alıntı Originally Posted by Piloo Yazıyı Oku
    Gevşeyecegini sanmıyorum en yüksek ten kapamış yarın bir 10kademe atar en az yukarı sağlık olsun

Gevser gevser ben bugun basini dondurdum 5 ayri kurumdan yuklu miktarda aldim verdim kapanista bana artislik yapdi 3 milyon lot falan filan yermiyim ben verdim kutsali verdim kutsali yarin gorecez delikanliyi

6.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Gevser gevser ben bugun basini dondurdum 5 ayri kurumdan yuklu miktarda aldim verdim kapanista bana artislik yapdi 3 milyon lot falan filan yermiyim ben verdim kutsali verdim kutsali yarin gorecez delikanliyi

Alma verme işini bilmem de gerçek ten ekmeğimi yer öyle giderim dersen haberimiz olsun.tsk y.t.d.

7. tahta yapici gün boyu ölü numarasi yapiyor anlik hareketlenmelerle 3 4 kademe ziplatiyor. kapanista bir kac twitter fenomenin gaziyla gitti 1.60 uzeri zor goruyorum bu tahtayi. bakalim hayirlisi sirket yapisini ve hareketleri takibimde 1.27 den bu yana

8. Marjinalist ve joker iki dakika arayla sayfaya intikal ettiniz tesadüfe bak🤔
    Marjinalist üstad avoddan tanıyorum sizi.yilbasinda değerleme raporu çıkmayınca soğuyup satmıştım ama şimdi nerelere geldi kağıt lakin sizi göremedim son süreçte avod sayfasında ama joker üstad karını alıp çıktı.
    İkinizi de takipteyim joker başkan boş adam değilsin gibime geliyor😏

Sayfa 907/948 İlkİlk ... 407807857897905906907908909917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •