Sayfa 672/1252 İlkİlk ... 1725726226626706716726736746827227721172 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 5,369 - 5,376 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    İkiz kuleler konusunda o bahsettiğin teorinin doğru olup olmadığı tartışılıyor zaten. Bi senin haberin yok anlaşılan. Menfaati varsa Amerika 4000 vatandaşını düşünür mü sanıyorsun? O kadar vatandaşını düşünse 2.dünya savaşı ve Vietnam dahil diğer savaşlara girip de yüzbinlerce vatandaşını kaybetmezdi. Hem meseleyi sadece tek bir papaz meselesine kadar indirdiysen hiç buralarda dolaşma git yat. Mesele papaz meselesi değil. Papaz olmazsa başka mesele olacaktı. Madem ki papazı düşünüyordu da bu adam yeni mi tutuklandı? Adam 1,5 yıldır tutuklu zaten.. Afganistanda nasıl bir petrol olduğunu görmek içinse Asya haritasını önüne alıp şöyle bi bakman yeterli olur diye düşünüyorum. Gittiğin 17 ülke arasında orası yok anlaşılan. En azından üzerinden uçtuysan etrafında hangi ülkeler ve milletler var ve burada olmak Amerika için neden önemli diye bi baksaydın burada en azından bizi laf anlatmak zorunda bırakmazdın. Veya boşver, en iyisi sen Amerika Afganistan a demokrasi götürmek için oraya gitti diye bil.. O konuştuğun şahıslar da gelen füzelerin ellerinde dürbünle hangi uçaklardan geldiğini izliyorlarmış anlaşılan. Belli ki Boşnak kardeşler size biraz jest yapmışlar. Yoksa Amerika istemese o savaş bitmezdi. Biraz gerçekçi ol. Mademki savaşı bitirecek gücümüz vardı o kadar soykırımın olmasını niye bekledik o zaman? Bugün dünya coğrafyasında nerede bir savaş veya terör saldırısı olacaksa bunu yapan Amerika ve Batıdır. Maalesef bitişine de onlar karar veriyorlar. Bugün Amerika istesin Suriyedeki savaş da pkk da tak diye biter. Ama bitirmezler. Çünkü dünyadaki Savaş ve terör Amerika için daha fazla para daha fazla hükmetmek demek. Neyse artık daha fazla uzatmayacağım. Forum konusundan uzaklaştı..
    https://www.youtube.com/watch?v=Cxw-rdYZfeY onun icin abd askerlerlerinide boyle karsıladılar dimi benim yasım 44 hayatımın 3 te 1 ini 17 ulkeyi ve turkiyenin heryerini gezerek gecirdim ...bosnoda amerikanın emriyle hollandalı askerlerin korudukları bolgeyi terkedip 9000 e yakın bosnak koylunun sırp askerleri tarafından kursuna dizildiginide yazsaydın ama yok senin gibi tv den kulaktan dolma bilgici degilizi biz gidip bizzat konusmusuz gezdigimiz onca yerlerde halkla..savası amerika bitrmismismis bak bak bak nede cok biliyor .ben senden tarih sosyoloji dersi alacak degilim sana dogru bildigin yanlıslarla mutluluklar .
    Son düzenleme : trion; 12-08-2018 saat: 10:03.

2.  Alıntı Originally Posted by mkdmkd Yazıyı Oku
    Bu arada al satçi değil sadece parasının değer kaybını azaltmak isteyeyen biriyim.Bu nedenle uzun vade beklemekte beni bozmaz

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Aynı durumdayız doların tırmanışını gördüğümde elimdeki kısa vadeyle 4,74-5,2 alım yapmıştım %20 dolara geçmiş oldum pazartesi dönüşüm var parça parça geçmeyi düşünüyorum bakalım pazartesi büyük gün dolar alabilecekmiyiz alabilsekte makası ne kadar açacaklar.Borsaya biraz güvensem 2-3 hisse sepet yapayım diyorum ama dibin dibi olur mu korkutuyor kafalar karışık...

3. Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by joli Yazıyı Oku
    Dün serbest piyasada doların 6 civarına düşmesi ve hafta sonundaki çağrılardan yarından itibaren bir dolar bozdurma seferberliği başlayabileceğini düşündürüyor bana. Gelişmeler bunu doğrularsa, ben duruma bakıp bir miktar destek vereceğim.

(YTD değildir)
    An itibariyle ziraat bankası internetten 6,16 dan dolar alırım derken ,serbest piyasada 6 lira olması açıklanabilir değil.
    Ama satım değil alım için 6 diyorsanız,ben yılaaaaar önce öğrenciyken otel resepsiyonunda çalışır, otelin ucuz kurundan döviz satanların marklarını otel almış gibi kendim alır babama gerçek kurdan satar akşamda bodrumda turistlerin diğer kısmı ile yerdim.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : mkdmkd; 12-08-2018 saat: 10:03.

4.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Ben bugun Bursa'dan gelip gectim, 91 TL dedi vw golf icin.
    Syg,
    etraftan dolassaydın sahsen acele isim yoksa ne feribot ne kopru direk korfezi dolasıyorum acıyorum camları pufur pufur veriyorum muzigi veriyorum turkuleri ohh ama bursa yolu guzel aga vallahi guzel boyle ormanların arasından ..eski yol tarihi eser oldu artık .

5.  Alıntı Originally Posted by yeniozrumeli Yazıyı Oku
    enpara.com
    usd makası alış : 5,67
    satış : 7,08
    deniyor
    bukadar makas ( bu doğru ise)

aklıma ilk gelen gariplikler
    1- pazartesi çok yüksek faiz artışı
    2- döviz sınırlaması
    Aklıma gelen normallikler..

1. En paranın aç gözlülüğü

Bitti..

Yatırım tavsiyesi değildir...

6. sayın lanxcelot
    bu link deki
    2 yılllık tahvil faiz oranı değildir
    2 yıllık tahvil verirmlilik oranı grafiğidir...
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

7. atilla yesilada son videosunda anlatmıs birseyler en iyi anladıgım beni ilgilendiren kısmı sonlara dogru bankalarımız saglam talepleri karsılayacak gucleri var dedi bu bir kriz degildir diyor ..panik yapılırsa dunyanın en buyuk bankaları bile dayanmaz diyor ...mert yılmaz da cok bilgi kirliligi var diyor .hemen hemen aynı seyleri soylemis .

eveet arkadaşlar grafik çalışmalarımı tamamladım.dolar dan bi cacık olmayacağını gördüm
    usd10 yıllık aşşagı hemde 2026 ya kadar duser.dolar alırken bir daha dusunun.son kakalamayı yapacaklar dolar tl de.belki 7 tl.
    sonra vın....
    yatırım tavsiyesi değidir.....

Sayfa 672/1252 İlkİlk ... 1725726226626706716726736746827227721172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •