Sayfa 1105/1252 İlkİlk ... 10560510051055109511031104110511061107111511551205 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 8,833 - 8,840 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    teb marifetli usd 4.25 olmuş bu arada.

kapatıp açayım hemen.
    deneyen var mı ben de usd günlük güncellemedi bu sefer yine de 4.00 gösteriyor.

2. Buradan bir takipçi,
    twitter da beni usta ya şikayet etmiş,
    beni o sanmış
    tabi orada ki rumuz farklı olduğu için kim belli değil...

Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

3.  Alıntı Originally Posted by cankan Yazıyı Oku
    öpene değil, öptürene bakacaksın.. yıllar önce burada bana muhalefet eden, "hata sizde, suç sizde" diyen ki buna sende dahil sayılırsın.. DİNCİ YOBAZLAR DEĞİLDİ..

ben özellikle sol zihniyete sahip olan insanlarla bunu konuşmaya çalışırdım ve hepsinin açıkca söylemeseler de söylemek istedikleri şuydu "siz kendiniz kaşındınız"

yani hak - hukuk - bilimsellik bir yana konmuş, ünivestite, doktora diplomaları hep bir yere konmuş oluyordu KONU İMAR BANKASI OLUNCA..

sevgiler, neyse geçmişte kaldı.
    lafa bak ''hepsinin açıkca söylemeseler de söylemek istedikleri şuydu'' diyerek söylemedikleri halde fikirlerinin ters yönde olduğunu söylerek ''iftira atıyorsun'' bence ''senin karakterin bozuk''

Bugün oran alan varsa yazsında bakalım bankalar pastanın ne kadarını müşteriye bırakıyor

Alıntı Originally Posted by ekmekparası Yazıyı Oku
    %50-60 Dan aşağısı cazip filan değil..

Yatırım tavsiyesi değildir...
    %70 minimum aşağısı KESMEZZZZ.

5.  Alıntı Originally Posted by strongarm Yazıyı Oku
    ÇEAŞ,KEPEZ,İmar,EGHOL burada kanunsuzca el konulan para 20 milyar doları geçer,bu para kimin cebine gitti!!!! ÇEAŞ ve EGHOL den yediğiniz 500k$'mızı verin yoksa cehennemede gitseniz benden kurtulamayacaksınız....
    powerpc belki atlıyorum özür dilerim ÇEAŞ-KEPEZ MAĞDURLARI EN AZ İMAR BANKASI TASARRUF SAHİPLERİ KADAR HAKLIDIR, DURDUK YERDE DEVLET TERÖRÜ İLE HAKLARI GASP EDİLMİŞTİR..

SOL ZİHNİYET BU OLAYA KARŞI ÇIKMAMIZ BLAKİS DESTEK VERMİŞTİR.

sevgiler,

6.  Alıntı Originally Posted by Garavel Yazıyı Oku
    bono alirken mevduat eslenigi hesaplaniyordu simdi mevduat icin bono eslenigi mi hesaplanacak
    Aynen

Yatırım tavsiyesi değildir...

7.  Alıntı Originally Posted by ogzgn Yazıyı Oku
    28,08 DE yaptığım mevduatı bozmalımıyım.hafta sonu geliyor 2 günde öyle geçecek
    Eski faiz oranını ve yeni alacağınız oranı paylaşırsanız hesaplarız

8. Teb marifetlide 3 ay dolduktan sonra tekrar ayni iran alinabiliyor mu

HUAWEI KII-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 1105/1252 İlkİlk ... 10560510051055109511031104110511061107111511551205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •