Sayfa 124/344 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon
Arama sonucu : 2747 madde; 985 - 992 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Bilanço ne zaman üstad?
    Ve ne kadar açıklayabilir kari
    kötü olucagını düşündüğün bir hisse için,bu kadar bilanço merağı niyedir!!!
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

2. Burası borsa derlerya Opel Corsa...Selec bir ecza deposu.İsi eczanelere ilaç temin etmek.Hayirlisi ile ilaç yada asi bulununca bunlar ekstra hareket getirecek bu sektöre.birde ertelenen tedaviler hızla devreye girecek buda neticede ilaç sirkülasyonunu artıracak.bugun yaşı 50 ve üstü olupta en az 3/4 den az ilaç kullanan insan yoktur.saglikli günlere..Zaten bu olumlu bilanco ve kasadaki nakit başka nasıl oluşur.Allah artırsın.🧿

3.  Alıntı Originally Posted by Mustafabasaran Yazıyı Oku
    Kaç gündür tavan yapıyor deva selec napmış ki deva taban yapınca %5 yesin . Diğer hisseleri alamayacak yatırımcılar için bir seçenek olabilir . Selec ve eczacı sadece tavan tavan gitmeyenler
    Ayrıca kıt temel analiz bilgimle bunların karşılaştırılması bile saçma bence....

Biri eğitim,sağlık,cart curt Diğeri kimya petrol cart curt

Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    kötü olucagını düşündüğün bir hisse için,bu kadar bilanço merağı niyedir!!!
    Kötü olacağı değil düzeltme olacaktır dedim
    Veeeeeeeeeeeeee.......
    Şu anda bu hisseyi ayakta tutabilecek tek güç bilanço
    Bilanço yerinde sayarsa yandı gülüm keten helva
    Bilanço ikiye katlarsa hedef fiyatim 9 ile 9.50 bandı.
    Ama yarın herhalde 8 i bile göremeyiz herhalde
    Deva lokman hekim mpark hepsi sakat oldu
    Hatta eczacı ilaç bile eksiye döndü neredeyse

Asla yatirim tavsiyesi değildir

5. Adamlar çatır çatır iş yapıyor,para basıyor hala abidik gubidik,

6. Benim anlamadığım hisseden çıkan arkadaşlar hala burada yazmaya devam ediyor, sanırım tek amaçları iyi niyetle buradaki yatırımcıları korumak.....

7.  Alıntı Originally Posted by Cantunç Yazıyı Oku
    Benim anlamadığım hisseden çıkan arkadaşlar hala burada yazmaya devam ediyor, sanırım tek amaçları iyi niyetle buradaki yatırımcıları korumak.....
    Halk olarak seviyoz böyle işleri kepçeyle çalışırken çekşrdek çitleyip dedikodu yapan milletiz biz
    ytd deli saçmasıdır

8. Bir reflü ilacından bahsettiler habertürkte kpron ilacı olabişir dendi bundan sonra her adım selec te yarar bence . Piyasada varsa insanlar receteyi filan beklemez xaten. Bu arada korona ile yaşamayı öğreneceğiz deniliyor her yerde . Selec tam hız devam . Abd de tüm sağlık sektörü hisseleri tavan yapmış sanırım. Heryer kapansa ilaç ölmez.

Sayfa 124/344 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •