Sayfa 450/594 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon
Arama sonucu : 4752 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by miper Yazıyı Oku
    "Yoksa kazanacağınızı mı sanıyorsunuz"...Keser döner sap döner gün gelir devran döner...ben yaşamadım ama yaşayan hissedarlar adına söylemek istedim...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O sözler halen kulaklarımda yankılanıyor... Ancak şunuda belirtmek isterim ki o sözler asla şirketin genel görüşünü temsil etmiyor ve bu olayın diğer tüm yönetim kadrosunda büyük bir üzüntü ile karşılandığına eminim,katıldığım tüm gk larda yapılan en sert eleştiriler bile büyük bir olgunlukla karşılandı ve cevaplandı,aslında kitapta ve son linkteki haberde Feyyaz beyin de kurumsallaşma ve şirketin sürdürülebilir olması adına verdiği mücadeleyi son derece iyi açıklıyor.

2. Yazacaklarımı fiyattan bağımsız yazıyorum.Zaten bundan sonra tarafımdan bilgi ve fikir içeren hiçbir yazıyı burada göremeyeceksiniz.Ancak bişeyler karalamazsam susarsam bana yakışmayacak bir durum var ortada ;

Ben Feyyaz Bey'in dürüstlüğüne ve samimiyetine inanıyorum.Bu yüzden hakkımda kim ne derse desinde umrumda değil.

Ben buradaki bazılarından beklerdim ki ; Gösterdiği çaba net bir şekilde ortada olan Feyyaz Bey'i eleştirdiğiniz kadar kim bu Ceyar?Biraz da onu eleştirebilseydiniz.Keşke...

Kapıdaki olayı biliyorsunuz arada eleştiriyorsunuz peki çok güzel ;

1. Yıl 2013 nisan ayı Şirketin Bornovadaki arazisi sadece 500-600 mln dolar eder dediğimde bu piyasa değeri olmuyor dediğimde ne önemi var ki diyene

2.B grubu hisselerin neden düşük fiyattan işlem gördüğünü sorduğumda yükselmesine ne gerek var ki diyene

3. Zaten bir sürü döviz borcunuz var hiç olmazsa Hes lerin borçlarını hedge edin dediğimde ne gerek var ki doğal hedge li diyene

4 Ya da bir sürü döviz borcunuz var bu yatırımı nasıl yapacaksınız diye sorduğumda biz koskoca şirketiz buna en iyi şekilde karar veririz diyene.

O gün karşısındaki benle dalga geçene hadi bazıları bilmiyor ya çok iyi bilenler var burada neden 2 kelime etmediniz?

Şimdi herkesi yaptıkları ile yapmadıkları ile yalanları ile 3 kuruş menfaat için arkadan çevirdikleri işleri ile başbaşa burakıyorum.Ha aranızdan bazıları sakın sırat köprüsünden karşıya geçerken benden helallik alabileceğini zannetmesin.Hodri meydan...
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    İmtiyazli .... yoksunlari gunaydin.
    Baksen pazarlamacilar yine gelmisler
    birkac eksik olsada.... Ama bu sefer vicdan yaptilar herhaldeki karisik duygular var. Yazik..... utanmak yok
    tabi...utanmak icin ar damarinin olmasi lazim.
    Bunlar ;mirasyedi...basiretsiz...capsiz
    dedigimizde....ona buna b.k atanlar
    yeni bir dansozlugun pesindeler anlasilan.
    Kitap yazmis....itiraflar...itiraflar.
    Yazmadikmi....kac tane profesyonel
    calisan var ? diye...karar verici olarak
    beyfendiler torun tombalak isi devam diyorlar hala.... Bak sirasi gelmisken
    yine anayim da demedi demesinler...
    “Kayyum” en iyisi olur. Aylarca yazdik.
    Bunlar memleket ...sektor... Bist dusmanidir. En hayirlisi herseyi satip
    koddanda cikmalaridir.
    Malum kisinin “ Hodri meydan” cagirisinida anlamlandiramadim.
    Patronlar desen olmaz...adam hala saksakciliga devam ediyor....yatirimcilar desen ...hepimiz
    zararda beklesiyoruz.... Basina buyruk spek desen....adami aforoz eder piyasadan silerler.....
    Yani....vicdan iste...istemesende yokluyor insani...
    Kayyum en iyi cozum....satarlar herkese payini verirler...
    Cok dan cok ....azdan az gidecek gari
    Niyetiniz akibetiniz olsun .... yoksunlari.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. -------------------------------------------------------------

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Hadi bakalim imtiyazli.... yoksunlari
    sira size geliyor....pamuk eller cebe...
    Afyon %300 bedelli acikladi....sektor
    el yakiyor.... Bakalim aptalca (bes parasiz ve hazirliksiz) yatirim
    karari almanin bedelini odeyin.
    Aldiginiz cifter maaslar bogazinizda dugumlensin.....aldiginiz vebal yikiminiz olur insallah.

6.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    Hadi bakalim imtiyazli.... yoksunlari
    sira size geliyor....pamuk eller cebe...
    Afyon %300 bedelli acikladi....sektor
    el yakiyor.... Bakalim aptalca (bes parasiz ve hazirliksiz) yatirim
    karari almanin bedelini odeyin.
    Aldiginiz cifter maaslar bogazinizda dugumlensin.....aldiginiz vebal yikiminiz olur insallah.

%300 bedelli artışı göremedim Sermaye tavanın artırmışlar.Tabi ki hazırlık olabilir.Afyon bedelli yaparsa çimsa %50 verecek;
    parron cebinden bir şey çıkmayacak ama BATI bedelli yaparsa patronlar cepten para çıkışı demek, o yüzden ben BATI da
    BEDDELLİ ARTIRIMINI hayal olarak görüyorum. Minik bir tutar belki.?

Ytd,
    Saygılar,
    Son düzenleme : CARİ; 06-11-2019 saat: 14:23.

7. bsoke satışa çıkmadan önce ykb sermaye arttıralım önerisini sundu...fakat hiçbir ortak bunu kabul etmedi.ve başkan o zaman iştirak satmak zorundayız dedi ve bsoke de karar kıldılar....yani ortakların cebinde akrep var...kavgasız günler dilegi ile.....

8.  Alıntı Originally Posted by tam35 Yazıyı Oku
    bsoke satışa çıkmadan önce ykb sermaye arttıralım önerisini sundu...fakat hiçbir ortak bunu kabul etmedi.ve başkan o zaman iştirak satmak zorundayız dedi ve bsoke de karar kıldılar....yani ortakların cebinde akrep var...kavgasız günler dilegi ile.....
    Geçende yazdınız kimse sorgulamadı! Batı ile Ykb nin ne alakası var acaba? Krediler Tskb ve İş bankası ağırlıklı kullanıldı, lütfen şu Ykb olayını izah etsenizde bizde bilgilensek.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/423430

Sayfa 450/594 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •