Sayfa 544/581 ÝlkÝlk ... 44444494534542543544545546554 ... SonSon
Arama sonucu : 4756 madde; 4,345 - 4,352 arasý.

Konu: BTCIM - Batý Çimento

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Þirketimizin bugün yapýlan yönetim kurulu toplantýlarýnda;

1- Yönetim kurulu baþkanlýðý ve yönetim kurulu üyeliðinden 17 Aðustos 2021 tarihinde istifa eden Mehmet Mustafa Bükey'in;

Yönetim kurulu baþkan vekilliði ve yönetim kurulu üyeliðinden 17 Aðustos 2021 tarihinde istifa eden Mehmet Bülent Egeli'nin;

Yönetim kurulu üyeliði ve riskin erken saptanmasý komitesi üyeliðinden 17 Aðustos 2021 tarihinde istifa eden Fatma Meltem Günel'in;

Yönetim kurulu üyeliðinden 17 Aðustos 2021 tarihinde istifa eden Sülün Ýlkin'in;

Yönetim kurulu üyeliði, icra kurulu üyeliði ve kurumsal yönetim komitesi üyeliðinden 17 Aðustos 2021 tarihinde istifa eden Kemal Grebene'nin;

Yönetim kurulu üyeliði ve riskin erken saptanmasý komitesi üyeliðinden 17 Aðustos 2021 tarihinde istifa eden Begüm Egeli Bursalýgil'in;

Yönetim kurulu üyeliði ve icra kurulu baþkanlýðýndan 17 Aðustos 2021 tarihinde istifa eden Necip Terzibaþýoðlu'nun;

Ýcra kurulu üyeliðinden 17 Aðustos 2021 tarihinde istifa eden Mutlu Can Günel'in;

Ýcra kurulu üyeliðinden 17 Aðustos 2021 tarihinde istifa eden Volkan Bükey'in;

Ýcra kurulu üyeliðinden 17 Aðustos 2021 tarihinde istifa eden Yýldýz Egeli Yavuz'un

Ýcra kurulu üyeliðinden 17 Aðustos 2021 tarihinde istifa eden Kamil Grebene'nin

istifalarýnýn kabulüne,
    2- Þirket esas sözleþmesinin 7. maddesi ve Türk Ticaret Kanunu'nun 363. Maddesi uyarýnca; boþalan yönetim kurulu üyeliklerine, 17 Aðustos 2021 tarihinden itibaren geçerli olacak þekilde; Sabit Aydýn, Gülant Candaþ, Ali Kýþla, Yusuf Kaya, Mehmet Gökalp Özkök, Erdoðan Göðen ve Ömer Çaðdaþ Selvi'nin atanmalarýna ve bu deðiþikliklerin yapýlacak ilk genel kurulda ortaklarýn onayýna sunulmasýna,

3- Riskin erken saptanmasý komitesi üyeliklerine 17 Aðustos 2021 tarihinden itibaren geçerli olacak þekilde Fatma Meltem Günel ve Begüm Egeli Bursalýgil yerine, yönetim kurulu üyesi Yusuf Kaya'nýn ve yönetim kurulu üyesi Erdoðan Göðen'nin seçilmesine,

4- Kurumsal yönetim komitesi üyeliðine 17 Aðustos 2021 tarihinden itibaren geçerli olacak þekilde Kemal Grebene yerine yönetim kurulu üyesi Mehmet Gökalp Özkök'ün seçilmesine

karar verilmiþtir.
    Kamuoyuna duyurulur.

2. Yapýlan Yönetim Kurulu Toplantýsýnda;

1-Yönetim Kurulu Baþkanlýðýna Sabit Aydýn'ýn, Yönetim Kurulu
    Baþkan Vekilliðine Gülant Candaþ 'ýn seçilmesine,

2- Ýcracý Yönetim Kurulu Üyesi olarak Sabit Aydýn, Gülant
    Çandaþ, Erdoðan Göðen ve Ömer Çaðdaþ Selvi'nin seçilmesine,

3- Ýcra Kurulu Üyesi olarak Gülant Candaþ, Akif Geçer ve Arif Alp Dündar'ýn
    atanmasýna karar verilmiþtir.

Kamuoyuna saygýyla duyurulur.

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    Filmin sonu. Iyi oldu. Kibir cok kotu bir günahtýr.
    Vakitsiz öten horozun baþýný keserler...

Alýntý Originally Posted by bahmet Yazýyý Oku
    Filmin sonu. Iyi oldu. Kibir cok kotu bir günahtýr.
    Kazanacaklarýný!!!!!!!! sananlar kazanamadý....ama çok vebal aldýlar.....

SM-J700F cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alýntý Originally Posted by miper Yazýyý Oku
    Kazanacaklarýný!!!!!!!! sananlar kazanamadý....ama çok vebal aldýlar.....

SM-J700F cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Devamlý kýsa marjda yukarýya ve aþaðýya doðru hareketler yapýyor. Ne yapmak istiyor, anlayanýnýz var mý???????????

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    Ýzmir ve Ege Bölgesi'nin önde gelen sanayi kuruluþlarýndan biri olan
    Batý Anadolu Çimento Sanayii A.Þ'deki (Batýçim) hisse satýþý, Rekabet
    Kurulu tarafýndan onaylanmasý sonrasýnda taraflarca gerçekleþtirildi.
    Türkiye'nin maden, enerji ve turizm sektörlerinin köklü kuruluþlarýndan olan Çiftay Ýnþaat Taahhüt ve Ticaret A.Þ, Ýzmir ve
    Söke'de iki fabrikasý, hidroelektrik santrali ve Aliaða'da liman iþletmesi bulunan Batýçim'in yüzde 30.0247 hissesine sahip oldu.
    Gerçekleþtirilen devir sonrasýnda Batýçim yönetimi de yeniden þekillenerek Yönetim Kurulu Baþkanlýðý'na Sabit Aydýn getirildi.

Rekabet Kurulu Onayladý

Çimento, enerji ve liman iþletmeciliði ile Türkiye'nin en önemli gruplarýndan olan ve Ege Bölgesi'ne saðladýðý katma deðerle adýndan söz ettiren Batý Anadolu Çimento Sanayi A. Þ.' de ki hisse devrinin
    Rekabet Kurulu tarafýndan da onaylanmasýyla Batýçim'de üst yönetim yeniden þekillendi. Maden, enerji ve turizm sektörlerindeki tecrübesiyle Türkiye ekonomisinin önemli aktörlerinden olan Çiftay,
    Rekabet Kurulu'nun onayladýðý satýþýn ardýndan Batýçim'in önemli bir hissedarý ve yönetimin de yeni sahibi oldu.

Gerçekleþen satýþla, Bükey, Günel, Egeli ve Grebene ailelerinin sahip olduðu toplam yüzde 30.0247 A ve B grubu hisse, maden ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Çiftay Ýnþaat Taahhüt ve Ticaret
    AÞ'nin oldu. Satýlan hisselerin devir deðeri 95 milyon dolar olarak açýklandý. 2021'e bünyesinde barýndýrdýðý 6 þirket, bini bulan istihdam ve 2 milyar TL ciro hedefiyle giren Batýçim'de resmileþen satýþ sonrasý yönetim de deðiþti.

Batýçim Yönetim Kurulu Baþkanlýðý'na Sabit Aydýn Getirildi

Batý Anadolu Çimento Sanayi A. Þ'de (Batýçim) Yönetim Kurulu
    Baþkanlýðý'na Çiftay Ýnþaat, Taahhüt ve Ticaret A.Þ.'nin sahibi Aydýn
    Ailesi'nden Sabit Aydýn getirildi. Yönetim Kurulu Baþkan Yardýmcýsý
    Gülant Candaþ, Yönetim Kurulu Üyeleri Erdoðan Göðen, Ömer Çaðdaþ
    Selvi, Ali Kýþla, Yusuf Kaya ve Mehmet Gökalp Özkök olarak belirlendi.
    Hisse devri ve yönetim deðiþikliði sonrasý Ýzmir'de devir teslim töreni düzenlendi. Devir teslim törenine Batýçim Yönetim Kurulu
    Baþkaný Sabit Aydýn, Çiftay hissedarlarýndan Serkan Aydýn, Çiftay
    Yönetim Kurulu Baþkaný ve Batýçim Yönetim Kurulu Baþkan Yardýmcýsý
    Gülant Candaþ, Çiftay Ailesi'nin üyeleri ile Batýçim'in eski Yönetim
    Kurulu Baþkaný Mehmet Mustafa Bükey, Yönetim Kurulu Baþkan Vekili
    Mehmet Bülent Egeli ve diðer hisse devreden ailelerin üyeleri katýldý.

Sabit Aydýn: Ege'nin Ýncisi Batýçim'i Daha da Yükselteceðiz

Batý Anadolu Çimento Sanayi A.Þ Yönetim Kurulu Baþkanlýðýna getirilen
    Sabit Aydýn Ege'nin yatýrým incisi Batýçim'i çok daha iyi noktalara getirmeyi hedeflediklerini ifade etti.

"Batýçim pay alýmý ile firmamýz adýna önemli bir yatýrým yaptýk.
    Batýçim yatýrýmý sadece bizler ve ailemiz için deðil, bölge ekonomisi için de büyük anlam taþýyor. Batýçim yarým asýr önce yüzde yüz Türk sermayesi ile kurulduktan sonra hýzla büyüyerek Türk Çimento
    Endüstrisinin güçlü þirketlerinden biri haline gelmiþtir. Benimsediði
    "önce kalite" anlayýþý ile yapý sektörünün hizmetine sunduðu, üstün nitelikli ürünleri, kusursuz hizmet anlayýþý ile ülkemiz çimento ihtiyacýnýn önemli bir kýsmýný karþýlamakla kalmamýþ, uluslararasý pazarlarda da güven duyulan ve tanýnan bir marka haline gelmiþtir.
    Batýçim, gerçekleþtirdiði yatýrýmlar ve üretimleriyle ulusal ekonomiye de katký saðlamaktadýr. Çiftay olarak þimdi Batýçim'de devraldýðýmýz bayraðý daha da yukarýlara taþýmanýn gayreti içinde olacaðýz. Çimento üretiminden enerji, liman iþletmeciliðinden istihdama kadar birçok alanda teknolojiyi ve kaliteyi esas alarak Batýçim markasýný ileriye taþýmak için geceli gündüzlü çalýþacaðýz. "

Ýmzalarýn ardýndan Batý Anadolu Çimento Sanayii A.Þ'nin Yönetim
    Kurulu, üretim, yurt içi satýþ, ihracat, pazarlama, istihdam, yeni hedefler, projeler ve gelecekteki olasý yatýrýmlar için çalýþmalarýna baþladý.

Serkan Aydýn: Batýçim ile Birlikte Yeni Bir Heyecan Yaþýyoruz

Devir teslim töreninde konuþan Çiftay hissedarlarýndan Serkan Aydýn ise, gerçekleþtirilen hisse devrine iliþkin olarak, yarattýðý iþ gücü, saðladýðý katma deðer ve gerçekleþtirdiði ihracat ile Ege Bölgesi ekonomisinin incisi haline gelen Batýçim'deki yeni dönemin kendilerine büyük sorumluluklar yüklediðini söyledi.

"Çiftay olarak 1963 yýlýndan bu yana çok çalýþarak, üreterek ve ülkemize inanarak büyüyoruz. Batýçim ortaklýðý ile birlikte yepyeni bir heyecan yaþýyoruz. Rahmetli Babamýz Ziya Aydýn'ýn baþlattýðý bu yolculukta O'nun bize gösterdiði yoldan devam ediyoruz. Böylelikle hem þirketimizin kurucusu hem de babamýz olan Ziya Aydýn'ýn hayalini de gerçekleþtirmenin gururu ve onurunu yaþýyoruz. Baþta madencilik olmak üzere, enerji, turizm ve geri dönüþüm gibi birçok sektörde sürdürülebilirlik ilkesiyle çalýþýyoruz. Faaliyette bulunduðumuz sektörlerde 3 bine yakýn çalýþanýmýz ile ülke ekonomisine katký saðlamayý ve istihdamý daha da artýrmayý hedefliyoruz. Bugüne kadar
    Türkiye'nin birçok ilinde yürüttüðümüz faaliyetlerimize Ýzmir ve Ege
    Bölgesi'ni de katmanýn kývancýný yaþýyoruz. Ýzmir ve çevresi ekonomik olarak zaten çok güçlü ve geliþmeye de çok açýk bir bölge.
    Batý Anadolu Çimento Sanayi A.Þ'deki hisse devriyle artýk Çiftay olarak doðusundan batýsýna Türkiye'nin geniþ bir alanýnda faaliyetlerimizi sürdürüyor olacaðýz ve bu bize çok önemli yeni sorumluluklar yüklüyor. Batýçim'le birlikte Ege bölgesinde çimento üretimi, enerji sektörü ve liman iþletmeciliði alanlarýnda kendimizi daha da geliþtirme imkaný bulacaðýz. Bugüne kadar edindiðimiz tecrübelerimiz, ekonomik gücümüz ve istihdam olanaklarýmýzla Ýzmir ve
    Ege Bölgesi'ne yeni katma deðerler saðlamak ve bölgenin refahýnýn yükselmesine katkýda bulunmak için çalýþacaðýz. Batýçim'deki yeni dönem tüm Ýzmir'e, Ege Bölgesi'ne ve Türkiye ekonomisine hayýrlý uðurlu olsun. "

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey
    Vakitsiz öten horozun baþýný keserler...

7. <bu fiyatlardan satan zavallýlar ocak ayýndaki fiyatlarý gördüðünde biryerlerini ovalayacaklar ama nafile....

Alýntý Originally Posted by 2020 Yazýyý Oku
    <bu fiyatlardan satan zavallýlar ocak ayýndaki fiyatlarý gördüðünde biryerlerini ovalayacaklar ama nafile....
    Bekleyip göreceðiz.

Sayfa 544/581 ÝlkÝlk ... 44444494534542543544545546554 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •