Sayfa 92/371 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon
Arama sonucu : 2962 madde; 729 - 736 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
    1.72 de bekliyorum vermezsen senden adi spek yok...Gedik-İşbank yılbaşında bu hisse 1.69 borsa almış başını gitmiş siz para kazanmak istemiyorsanız keyfiniz bilir, sonuçta bize bir ise size 3 meselesi yani...

ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by cemal31 Yazıyı Oku
    1.72 de bekliyorum vermezsen senden adi spek yok...Gedik-İşbank yılbaşında bu hisse 1.69 borsa almış başını gitmiş siz para kazanmak istemiyorsanız keyfiniz bilir, sonuçta bize bir ise size 3 meselesi yani...

ytd.
    Bak verdi 1.72'ye de birisi 1.74-1.73-1.72'ye tek tuşta verdi. Benim gördüğüm birisi dökülüyor tahtada.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
     Alıntı Originally Posted by duayen_borsacı Yazıyı Oku
    Bak verdi 1.72'ye de
    Aşkımız perçinleniyor onunla, bide benim plakayı yazdırıyor namıssızz...

4. 3 günde kağıdı hiçbir sebep yokken 1.86'dan 1.73'e kadar verdi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
    3 günde kağıdı hiçbir sebep yokken 1.86'dan 1.73'e kadar verdi.
    Ona kızıyorum zaten Üstad..Kagıt yılbaşında 1.69 borsi satışı gibi bir beklenti var iken bile hiç prim yapmamış, spek amcamız para kazanmak istemiyor sanki...Borsinin satışından 4-5 milyon kur farkı karı gelecek yakında sabır diyelim artık..

ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by cemal31 Yazıyı Oku
    Ona kızıyorum zaten Üstad..Kagıt yılbaşında 1.69 borsi satışı gibi bir beklenti var iken bile hiç prim yapmamış, spek amcamız para kazanmak istemiyor sanki...Borsinin satışından 4-5 milyon kur farkı karı gelecek yakında sabır diyelim artık..

ytd.
    1.72'den iyi aldın ama 71bin adet alıcı birikti şu an orada.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
    1.72'den iyi aldın ama 71bin adet alıcı birikti şu an orada.
    Şansımıza, maliyet düşürdük biraz...Göstergeleri aşırı satışta, bir haber gelme olasılığı yüksek bence...yoksa spek amcamızın kaybı hepimizden fazla olacak..

ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by cemal31 Yazıyı Oku

ytd.
    ben de buna kızıyorum zaten bu kadar beklentiye rağmen hala aşağı basmaya çalışıyor hiç kar etmeyen şirketle bile yükseldi şu süreçte. ama bu baskı kendi adıma konuşuyorum beni daha da hırslandırdı. eskiden belki 2.5-3 arası bir yerden elimdeki malı satardım ama şimdi 3.5-4 arası bir yere gelmeden malımı vermem. Asla yatırım tavsiyesi değildir. sadece beni bağlar.

Sayfa 92/371 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •