Sayfa 38/371 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon
Arama sonucu : 2962 madde; 297 - 304 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by emrahefe6635 Yazıyı Oku
    Ve bu satış yapılalı 5 ay oldu daha dünyadan haberin yok artacakmı hisse artacak benimde hedefim var ama senin gibi bişi den anlamayan ve anlamış gibi yapan yatırımcılar var..

SM-J500FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    siz çok anlıyordunuzda yıllardır burada ne işiniz var dı ?

2. Bak dedinki haber, haberi attım herkes kendi yorumuna baksın haberi görünce konuyu farklı yere çekme hakaret etmek değil aynı gemideysek herkes doğru haberi söleyip kendi yorumunu dürüstçe yapacak..

3. benim gerçeğe itirazım yok. ama peşine boş konuşma diyorsun. varsa haber öğrenelim demişiz. ben bu hisseye tekniğine göre geldim bekliyorum, kimseyi de tanımam ama geldiğimden beri saldırı var.. aynı gemide isek birbirimizin kalbini kırmamak gerekiyor..

4. Ama sonuç olarak kap haberi Aralık sonunda yayınlamış siz ben baktım yok öle haber dediniz ve yanında yazıyor maddi duran varlık şatışı bence yazdıklarınızı tekrar bi okuyun belki konuyu yanlış anlamışsınızdır

5.  Alıntı Originally Posted by ANARCHY Yazıyı Oku
    Doktor bu ne ?

Yarın Düşenin üzerindeki üçüncü günümüz..

Yönetim değişiklikleri, mahkeme kararları ve atılan hızlı adımlarla hisse üzerindeki belirsizlikler azalmaya başladı. Eğer bilançoda olumlu gelirse hayal mi, Gerçek mi derken belkide yatırımcının yüzü gülmeye başlar... kısmetten öte köy yoktur, kesinlikle yatırım tavsiyesi olunmaz tamamen hayal ürünüdür....

Bak bu grafiği attığım o arkadaş şirket faaliyetleri durmuş yalanını attı, belki kaç kişi o yalana inandı korktu sattı, sonra ertesi güne 1,68 gördü,

6. Yaw siz haber istediniz haberi attım teknik bu hissenet çok yapıldı şu anda sadece haber ver bazı spekülasyon olması lazım illaki bu hisseyi 1.5 den alan kazanacak 1.68 den ama maliyetler yüksek siz anlamıyorsunuz maliyetler çoğu kişide 2 üzerinde

7.  Alıntı Originally Posted by emrahefe6635 Yazıyı Oku
    Ama sonuç olarak kap haberi Aralık sonunda yayınlamış siz ben baktım yok öle haber dediniz ve yanında yazıyor maddi duran varlık şatışı bence yazdıklarınızı tekrar bi okuyun belki konuyu yanlış anlamışsınızdır

benim hatam hepsine hızlıca baktım ama görememişim. olabilir ben hatamı kabul ediyorum. o arkadaş daha evvelde saldırdı. yalanlar uydurdu. bende kap haberini yapıştırın bizde öğrenelim dedik. sonuçta benim o kadar geçmişim yok. Ama burada kimseye de hareket etmiyorum durduk yere.

8. Burda hakaret değil anlamadığınız nokta kimse hakaret etmiyor ben haberleri herşeyi takip eden biri olarak yaptığınız yanlışta ısrar etmenizi anlamadım o arkadaşa kızıyorsunuz sizde aynısını yapıyorsunuz

Sayfa 38/371 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •