Sayfa 6/298 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 41 - 48 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1. Ben bu fiyatlara mal vermem . Bu benim şahsi düşüncem . Bu rezillik halen devam edecek anlaşılan

2. Abartilacak bir miktar degil

3. Sadece 500k olduğunu neresen çıkardınız yahu. Bir açıklasanız kapta 2 ortak 500k diyor bu da 1M yapar

4.  Alıntı Originally Posted by MR.BROWN Yazıyı Oku
    Sadece 500k olduğunu neresen çıkardınız yahu. Bir açıklasanız kapta 2 ortak 500k diyor bu da 1M yapar
    500 k demiyor nominal degeri 500.000 tl diyor...

5.  Alıntı Originally Posted by guapon Yazıyı Oku
    1 milyon lot degil..nominal degeri 1 milyon hisse...yani yaklasik 500 bin lot
    nominal deger 1 tl dir.. 500 bin + 500 bin 1 milyon lot yapar hisse fiyatı 2 tl çarp .. daha önceden 2 M lottada aynı konsumalar yasanmıstı..

6. her hissenin mominal degeri 1 tl dir..halka arz olurken belllidir.. daha öncede 2 milyon nominal degerli lot denildi..eski forumda cok yazıldı..sonra 3 kusurlerden caktılar..hatta yuzde 25 komisyon alındıgı söylendi..satıs için.. 500 bin serkan 500 bin bahadır 1 milyon lot yapar.. 1M* 2,08=2,080,000 tl yapar..yakında takasalarda görünür..bakalım eskisi gibi garantide mi görunecek..

yakup770 kardese katılıyorum. baskı baskı neree kadar..herkes şikayet etsin..faks çekin.. araştırılsın..bu adamlar investten pazarladılar.suni hacimler yaratarak..haturlayanlar hatırlar 2 yıl önce..

7. Ihale haberi gelince düşen bir hisseden bahsediyoruz. O yüzden bu haber kötü etkiler demek güç. Bu haberde ortakların ayrılmasından doğan sürecin bir parçası. Bilanço ile ilgili dr İsteseler daha iyi bir bilançoda yazarlardı. Nesela şu faturalandırılmamış 22M, bana çok geldi.

Birde mynette ve buradaki arkadaşlar eski ortakların hisselerini 2.25 den devrettiklerini söylüyorlar. Böyle bit kap haberi varda ben mi kaçırdım ?

8.  Alıntı Originally Posted by ayazbey Yazıyı Oku
    nominal deger 1 tl dir.. 500 bin + 500 bin 1 milyon lot yapar hisse fiyatı 2 tl çarp .. daha önceden 2 M lottada aynı konsumalar yasanmıstı..
    Eyvallah sağolun ..yeni bisey daha öğrendik

Sayfa 6/298 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •