Sayfa 265/298 İlkİlk ... 165215255263264265266267275 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1. gerçi alta alıcı gelmiyor eee ky nin mantığına ters ama tutsaydı misal bugün robotlarla sindire sindire kendi satışlarına alış yaza yaza hacim yaparak yukarı bi %15 e çekip sonra %10 geri çekilip tavana doğru hareket yapsaydı pazartesi salıdan erite erite verirdi. la bunlar mal kitlemeyi de bilmiyor!

2. 40k lot la 2 kademe çıkıyor 4k lotla 3 kademe düşüyor

3.  Alıntı Originally Posted by Fibon@cci Yazıyı Oku
    acaba bu uydurma haber ellerindeki malı buralardan millete çakmak için gel gel olabilir mi?
    nobetten cıktım yenı uyandım bır baktım..bızım eşek haken sürünüyor..baska bır hısseye dusse en azında % 15 20 arası yapar dıye dusunuyordum..lakın karekter yoksunu gene olmayan karekterını sergılemeye calıstı..ayıp bee
    """Kafeslerde doğan kuşlar özgürlüğü günah sanırlar."""
    """Gözleri gökyüzüne dalanların yeryüzünde olmayan hayalleri vardır."""

4. Şirketimizin hakim ortakları Sayın Bahadır Yalçın ve Sayın Serkan Dinçbaş sahip oldukları A grubu imtiyazlı ve B gurubu imtiyazsız payların satışına
    ilişkin potansiyel alıcılarla 27.09.2018 (bugün) tarihinde görüşmeye
    başladığını yazılı olarak bildirmişlerdir. Konuya ilişkin gelişmeler
    ortaklardan gelecek bilgiler doğrultusunda kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Kamuoyunun Bilgilerine Arz

5. imtiyazlı payları satmak ne demek...benım bıldıgım imtiyazlı payları alan sırketdede söz sahibi olur..buradaı amac sanel i kim e yapsın..adam bunu alacagına gıder yenısını acar..bı agırlıgı olan bır sırket degıl..su an tahtada marbas ınveste sattı..ınvestte 150 bın lotu alnus a sattı...ınvsetı eskıelr bılır ..tahtayı mahveden aracı kurumdu..patron anlastıgı kısılerle ınvest uzerınden hacım yaptırarak satmıstı..bakalım zaman ne gösterecek

6. pasta

satıcı marbas 130 bın

alıcı yapı kredı 160 bin(1,586)
    alnus 150 bın (maliyetı 1,57)

7.  Alıntı Originally Posted by ayazbey Yazıyı Oku
    imtiyazlı payları satmak ne demek...benım bıldıgım imtiyazlı payları alan sırketdede söz sahibi olur..buradaı amac sanel i kim e yapsın..adam bunu alacagına gıder yenısını acar..bı agırlıgı olan bır sırket degıl..su an tahtada marbas ınveste sattı..ınvestte 150 bın lotu alnus a sattı...ınvsetı eskıelr bılır ..tahtayı mahveden aracı kurumdu..patron anlastıgı kısılerle ınvest uzerınden hacım yaptırarak satmıstı..bakalım zaman ne gösterecek
    Ayazbey yazmayayım diyorum yazdırıyorsunuz yazım siz dahil bütün kötü yorum yapan yatırımcılara gelsin. Bakın ben uzun zamandır bu şirkete yatırım yapan çakılı bir yatırımcıyım ne al-satçıyım nede gel-gitçi amacım yatırım yapmak bir şirkete doğru yada yanlış tercih ettim zamanın birinde bu beni ilgilendirir; yine karı zararı beni bağlar. Sizin hisseniz var-yok yada bu hisse kar/zarar ettirdi size canınız yandı oda sizin tercihiniz sizi bağlar burada hem fikir olalım. Şimdi hisseniz varmı bilmeden bu metni yazdığımı belirtmek isterim; amacınız ne ya bu yazıyı yazarken eğer hisseniz yoksa ne işiniz var forumun bu topiğinde Allah aşkına bana bunu anlatın hani diyorsunuz ya 5 kuruş etmez bu şirketi kim ne yapsın ozaman siz burada niye vaktinizi harcıyorsunuz da bunları yazma gereğinde bulunuyorsunuz merak ettim yazma gereği bulundum bir yatırımcısı olarak. Bırakın bu işleri bence yeter heryerde olumlu olumsuz bütün hisselerle ilgili yorum yapan arkadaşları okumaktan bıktı bu yatırımcı; varsa hissen para senin güç senin hisse senin al yada sat ne daha fazla bıdı bıdı ediyorsun. Varsa bildiğin kesin bilgi paylaş ky ile yap robin-hood'luğunu yoksa sus bırak herşeyi akışına aklı yada düşünme yetisi tek olan insan sen değilsin. Biliyorum ne bu forum önceki platformunda nede bu güncel platformunda yazmadım kimseye böyle bir yazı ama sende lütfen anla beni amacım kalp kırma değil; ders vermek haddime bile değil ama sıkıldım,yoruldum senelerdir. Kızarsanızda yazıma lütfen empati kurun ben şiketi övmüyorum dikkat edin kendi sıkıntımı dile getiriyorum; kalın sağlıcakla...

8. tecrübem derki : çıktığı yerde 3 dk duramayan hisse de gördün mü yapıştır yoksa zaten onlar sana yapıştıracak

Sayfa 265/298 İlkİlk ... 165215255263264265266267275 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •