Sayfa 280/298 İlkİlk ... 180230270278279280281282290 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1.  Alıntı Originally Posted by WindowsUp Yazıyı Oku
    Belli ki 2.47'yi teknik olarak hedef yapmış görünüyor.

https://tr.investing.com/equities/sa...slik-technical

ytd değildir
    Keske bu işi bu kadar bilmeseydim. 2.47 gerçekleşti. Ama ben bişey kazandım diyemem.

ytd değildir

2. ben sattım ya dun bugun %10 daha gittin hınzır sanel oda yeter
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

3. durmak yok yola devam sanel

4. Hisse düşerken izleyen spk hisse çıkarken izahat istemiş.

5.  Alıntı Originally Posted by MR.BROWN Yazıyı Oku
    Hisse düşerken izleyen spk hisse çıkarken izahat istemiş.
    Ne denir sonuna kadar haklısınız ama neden kaynaklanıyor biliyor musunuz Sn. MR. BROWN bu tahtayı yapan kişi arada stopları patlatıyorya aşağıya yaparak orada stop olan ve daha önce bıktım senden diyen saygıdeğer yatırımcılar şimdiki yükselişe arkadan bakıyorlar ve spk'ya şikayette bulunuyorlar sanırım. Yoksa sonumuz hayrolsun monalisa tablosu gibi yükselen trend çiziyor spek tabi bu duruma sanel yatırımcısıda ben dahil alışkın değiliz garibimize gidiyor buda normal haliyle. Bugün hisse Majör düşen trendide kırdı üstünde +2 günlük kapanış yaparak hakkımızda hayırlısı olsun; çok ama çok dikkatliler bu yükselişte bir kere olsun devre kesmediler yada spk'ya ters bir hareket yapmadılar gözlemlediğim kadarıyla. Bende dikkatle izliyorum nereye gider sağlıklı analizlerle destekli karar almaya çalışıyorum çanakta 2,97'e kadar ok ama dediğim gibi öyle bir yükseltiyor ki sakin sakin zorlanma noktalarına yakın kapatıp ertesi günde destek bularak dirençleri kırıyor hisse 2,97 üstü bende de muallak oluru varmı bilmemekle; hissede olanlara bol kazançlar diliyorum. Ama umarım bu yükseliş bizim yüzümüzü güldürür acaip stresli bir süreç. Yazdıklarım tamamen kişisel düşüncelerimdir, lütfen kaile alıp karar vermeyiniz... Hayırlı akşamlar dilerim. ytd.

6. Selamlar arkadaşlar bu arada bayadır pasta paylaşan arkadaş yok, paylaşan olursa sevinirim; şimdiden teşekkürler.

7. Durmak yok tam gaz yola devam Yıldırım

8. Yıldırım çarptı bu sefer heralde.Yoksa geçicimi

Sayfa 280/298 İlkİlk ... 180230270278279280281282290 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •