Sayfa 30/344 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 233 - 240 arası.

Konu: SAMAT - Saray Matbaacılık

1. derinlik paylaşabilir mi bir ortak

2. .................................................. .................................................. .................................................. .......
    .................................................. .................................................. .................................................. .......
    .................................................. .................................................. .................................................. .......nokta

3. 1,12'de 150 K lot alış, 1,13'de 75 K lot satış var. Arkadaş kendi kendine 900 küsür lot yatırım finansmandan satıyor sürekli. Dün 800 küsür satıyordu, önceki gün 700 küsür satıyordu. Cinsel sorunları var diye tahmin ediyorum

4. Dahiliye doktoruna görünsün ☺😢😴

VSP355g cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. İhale haberi ile 1,11 kapanıştan 1,18 açılış yapmıştı neticede arada gap kalmıştı şimdi gap lar kapandı hissede bir baskı söz konusu bu şekilde dökmeye çalışıyor olabilirler diye düşünüyorum
    Sesli düşündüm şahsi görüşümdür

6. uCUZ PREZERVATİF KULLANMANIN SONUCU KAZARA BÖYLE İNSAN KILIKLI YARATIKLAR DÜNYAYA GELİYO İŞTE
    ESERLERİYLE GURUR DUYSUNLAR

7. 5 TL olması lazım. Demek ki 5 TL olabilir. Grafik öyle gösteriyor ytd

VSP355g cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. vatandaşın biri başka biryerde 6 aydır kıpırdamıyo demiş
    ben 4 senedir ancak mal yedirmek için kımıldadığını gördüm bu ********in
    24 trilyonluk ihale aldığında bile kımıldamadı (malı yedirmek için kımıldadı tekrar geri geldi)
    ve zarar açıkladı bu haysiyetsizler

Sayfa 30/344 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •