Sayfa 56/344 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 441 - 448 arası.

Konu: SAMAT - Saray Matbaacılık

1. benim meselem hissenin çıkıp çıkmamasın ziyade bu ülkede adalet varsa kurumlar şirketleri denetliyorsa kaç senedir ihale alan bu şirketin hala zarar açıklayıp yatırımcısıyla dalga geçmesi ve vergi kaybına sebeb olması neden buna göz yumuluyor
    1. bu şirket halka arz yaparak milletten para topladı YETMEDİ
    2. halka arz gibi dünya kadar hisse sattı yine para topladı YETMEDİ
    3.senelerdir milletin parasının değerini pul etti YETMEDİ
    4. okadar ihale aldı neredeyse %90 zarar gösterdi YETMEDİ
    5.borsa 110 bin oldu çıkmadığı halde hala düşmenin peşinde
    BEN YETKİLİLERE SORUYORUM SİZ BU ŞİRKETİ MİLLETİ DÜDÜKLESİN DİYEMİ HALKA ARZ ETTİNİZ
    DEVLET NASIL DEMEZ KARDEŞİM AYAN BEYAN SENELERDİR İHALEYİ BEN SANA VERİYORUM MİKTAR BELLİ NE BU ZARAR
    YANİ HERŞEY KARAKTER MESELESİ BUNLARDADA KARAKTERİN K Sİ BİLE YOK
    DEVLET BABA ÇAK ŞUNA TOKADI YERLE YEKSAN OLSUN

2. Ali Keles mahvettin milleti...

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. milletin anası ağlıyor...

4. Ali keleş efendi... evet zararım KOL gibi.... yapacak bi şey yok ağlamakta zırlamakta fayda etmiyor biliyorum....

5. Çok değil bir kac hafta önce burda ucacak kaçacak muhabbeti vardı.

Hani hisse hiç biryere gitmemiş .başladığı yerde...

Kaç yıldır patronların umrundamı yatırımcı;buraya el atmazlar ama belki başka tahtalarda cirit atıyorlardır...

Ytd

6. 10.08.2017 - 10.08.2017 tarihleri arasında SARAY MATBAACILIK KAĞITÇILIK KIRTASİYECİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. payları ile ilgili olarak 1,18 - 1,22 TL fiyat aralığından 0 adet alış işlemi ve 634.069 adet satış işlemi Tarafımca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte SARAY MATBAACILIK KAĞITÇILIK KIRTASİYECİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. sermayesindeki paylarımız/oy haklarımız 10.08.2017 tarihi itibariyle %5,48 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir

raşit kuru hisse satmış 634.069 adet hisse satmış
    bunların hepsi 1 numara .....

Yıllara göre şirketin net dönem karı/zarari

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 56/344 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •