Sayfa 138/316 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1.  Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    GYO'daki oyuncular tahtanın düşmesine izin vermiyorken bu RYSAS'ı nereye basacak patron.

Hele şu yabancının malını bir alsınlar bakalım neler olacak. Garanti gelip çizer mi bu sefer?
    Geçmiş te de ''Deva Şirketi'' Türk sahipleri yukarıdan sat aşağıdan al, aşağıdan al yukarıdan milletin eline ver oynuyolar mış, tabi böyle yaparken veriyo senedi düşmüyo veri yo senedi aşağıya düşmüyo her zaman papaz pilav yemez Panamalı fon şirketi borsa da toplayarak şirketi ele geçiriyo bir gün elinde çanta ile yönetim kurulu başkanı na hisse hakimiyetini ele geçirdiklerini söyleyerek fon şirketi ele geçiriyo , Yaban cıların nerde nasıl hareket ettikleri bilinmez Toplama işi çok farklı yerlerden yaparlar muhakki şirket değerini hesaplıyolardır , bide patron mal vermeyi çok seviyosa onlarda ellerini avuştururlar. % 15-20 ile şirketi yönetenler hisse değerinin çok yükselmesini istemezler,çünkü değer ne kadar düşük olursa yatırımcı zarar da olur büyük oktavlı satış yapılamaz bu dersi 3,70 tl lere çıkartılan oparasyon da öbür patron hisse lerini sat sa idi şirket yönetimi el değiştiribelirdi o zaman yöneticiler şirket gitti diye çok korktular onun için hisse değeri devamlı basılıyo. Bide işin gerçeği var her dönem şirket borçları artıyo bu yıl 91 milyonluk banka kredisi çekmiş geçen dönem 40 milyonlu kusurlar da idi , insan bu kadar kredi banka faizi ile dönüyosa edilen karlar nereye gidiyo , TURİZM e borçlandı diyoruz turizm gelirleri nerde ? bilanço çok kötü bilanço hazırlıyo hangi şirket se tek kalem de gyo ,lojistik , taşımacılık tek kalemde hasılat-maliyet diyo o kadar , TÜTÜN dünya ciro yazıyo hep bir milyon kar stabil bakalım ilerki günler ne gösterecek yatırım tavsiyesi deildir.

2. Devlet tren ve metrolarda %51 yerli malı kanunu getirdi.. bu haberi bile *** etti..bi ihale aldık filan denirse hiç şaşırılmasın

3. Mantığa akla aykırı hiçbirşey yok yazdıklarınızda.. hepimizde aynı şeyi düşünüyoruz .abeski ne abes. Ama işte güven problemi var ülkemizde.bu adamlar basar rygyo yu .50 kuruşa al sana 2 katı..

4. bana göre burası dip 1,19 alıcılı olabilir artık

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Tekrar bakmaya başladım

Lenovo A6020a46 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. takas atabilen yokmu teşekkürler

8. Rygyonun fiyatına ve de potansiyel edere bakarak endişesiz almaya devam ediyorum.
    Adsız.jpg

Sayfa 138/316 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •